mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

C1W-QUAL - 01.08.14

1.MATULKOVÁ Jana96U18DUKLA Brandýs
1234567891011121314151617181920
-------------2--2--- 4103.56 107.56 107.56
0


2.ČEKALOVÁ Bára98U16SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
------------------2- 2110.1 112.10 112.10
0


3.ŠKÁCHOVÁ Monika99U16Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
------------2----2-- 4108.83 112.83 112.83
0


4.DEREVYANKO Natalia96U18SURGUT
1234567891011121314151617181920
--------------2----- 2111.4 113.40 113.40
0


5.KOZOROG Alja96U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
------------22----2- 6108.52 114.52 114.52
0


6.PRIGENT Camille97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
2------------------- 2113.49 115.49 115.49
0


7.STANOVSKÁ Soňa00U14SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
----2---------2----- 4112.31 116.31 116.31
0


8.MACEKOVÁ Simona98U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
------2-----2-2---2- 8112.71 120.71 120.71
0


9.HENRY Margaux97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------------2-2--2-- 6115.66 121.66 121.66
0


10.GLEJTEKOVÁ Simona99U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
--2-------------2--2 6119.05 125.05 125.05
0


11.HOLL Lena99U16AKV
1234567891011121314151617181920
----------------2--- 2127.64 129.64 129.64
0


12.KOZYREVA Anastasia98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
--2-------------2-22 8122.05 130.05 130.05
0


13.ŘÍHOVÁ Eva00U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
-----2----2---2----- 6124.66 130.66 130.66
0


14.BROSOVÁ Silvia99U16Dukla Liptovsky Mikulas
1234567891011121314151617181920
--------2--22-2--2-- 10121.86 131.86 131.86
0


15.KONDRATENKO Xeniya99U16Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
----2--------22--2-- 8124.21 132.21 132.21
0


16.HOLLICK Jade98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0133.41 133.41 133.41
0


17.MURRAY Victoria98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-2--2-2---2-----2--- 10124.19 134.19 134.19
0


18.BERGNER Victoria00U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
---2-------2--2-2--2 10126.05 136.05 136.05
0


19.HANKE Franziska00U14AKV
1234567891011121314151617181920
---2------2--------- 4133.16 137.16 137.16
0


20.FAGERLUND Amanda98U16Sweden
1234567891011121314151617181920
------2---2--------- 4141.62 145.62 145.62
0


21.LUCIE Prioux97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
2---22----------50--- 56109.82 165.82 165.82
0


22.YURCHENKO Inna98U16Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
---22----2-502------2 60142.55 202.55 202.55
0


23.O FERRALL Caoimhe97U18Irl
1234567891011121314151617181920
--------2-50-------22 56153.35 209.35 209.35
0


24.HOČEVAR Eva Alina02U14Kanu klub Simon
1234567891011121314151617181920
2222---2--22--2--2-- 18205.93 223.93 223.93
0


25.SCHALLER Carolin97U18AKV
1234567891011121314151617181920
-50---22----50--2-2--- 108132.13 240.13 240.13
0


26.NOVAK Lea00U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
22--22---505050--2----2 162152.56 314.56 314.56
0


27.GOSSE Nele01U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


28.WERATSCHNIG Nadine98U16Austria
1234567891011121314151617181920
0
0


29.DONELLY Sage00U14Team Colorado Whitewater Rac.
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Trojský pohár 2013 - slalom R2

větší video