mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

K1M-QUAL - 01.08.14

1.MACÚŠ Richard97U18Slovakia
1234567891011121314151617181920
-------------------- 078.32 78.32 78.32
0


2.OULHEN Pol96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 080.01 80.01 80.01
0


3.QUEMENEUR Malo98U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 081.27 81.27 81.27
0


4.CWIK Kacper96U18KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
-------------------- 081.49 81.49 81.49
0


5.GRIGAR Jakub97U18Dukla LM
1234567891011121314151617181920
2--------------2---- 477.85 81.85 81.85
0


6.BLASBALG Peter96U18Dukla LM
1234567891011121314151617181920
-------------------- 082.24 82.24 82.24
0


7.ŽMAVC Jurij96U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
2------------------- 280.52 82.52 82.52
0


8.BENJAMIN Jacon96U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
-------------------- 083.64 83.64 83.64
0


9.MANFREDA-VIDRIH Val97U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-------------------- 083.65 83.65 83.65
0


10.ALLIN Zachary98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
2------------------- 281.66 83.66 83.66
0


11.BRAUNEIS Niklas97U18AKV
1234567891011121314151617181920
------------2---2--- 480.33 84.33 84.33
0


12.LETTENBAUER Niklas98U16AKV
1234567891011121314151617181920
-------------------- 084.4 84.40 84.40
0


13.BREMER Nils97U18KST Rhein-Ruhr
1234567891011121314151617181920
-------------------- 084.41 84.41 84.41
0


14.EUZENES Pol96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 084.66 84.66 84.66
0


15.STAHL Lukas99U16KR Hamm
1234567891011121314151617181920
-------------------- 084.78 84.78 84.78
0


16.STRAUS Thomas98U16AKV
1234567891011121314151617181920
--------------2----- 282.83 84.83 84.83
0


17.ZAPLETAL Vojtěch98U16DUKLA Brandýs
1234567891011121314151617181920
-------------------- 085.33 85.33 85.33
0


18.BOWERS Christopher98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
----------2-------2- 481.72 85.72 85.72
0


19.MAJERCZAK Krzysztof97U18KS Pieniny
1234567891011121314151617181920
------------2------- 283.88 85.88 85.88
0


20.HEGGE Jonas97U18KSA
1234567891011121314151617181920
-------------------- 085.93 85.93 85.93
0


21.ČIŽMAN Luka97U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
---2----------2----- 482.04 86.04 86.04
0


22.VIANELLO Marco97U18canoa club verona
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 284.2 86.20 86.20
0


23.JAKŠE Žan96U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
---------2--2------- 482.81 86.81 86.81
0


24.QUENOUILLERE Theo96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------------------2- 285.21 87.21 87.21
0


25.LEITNER Mario97U18Austria
1234567891011121314151617181920
---------------22--- 483.23 87.23 87.23
0


26.STANOVSKÝ Jakub97U18SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
------------2--2---- 483.23 87.23 87.23
0


27.SANDERA Wiktor98U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
2----2----2-2------- 879.26 87.26 87.26
0


28.KUDER-MARUŠIČ Vid96U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
----2-2------------- 483.31 87.31 87.31
0


29.SAVELS manuel99U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
----------------2--2 483.78 87.78 87.78
0


30.KANCLER Tine99U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
------2---2--------- 483.81 87.81 87.81
0


31.GRUNWALD Paul96U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
2------------------- 285.92 87.92 87.92
0


32.GRAILLE Guillaume97U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
-----2-------------- 285.97 87.97 87.97
0


33.TOMINEC Domen97U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
------------2--2---- 484.06 88.06 88.06
0


34.PETAK Šteblaj Jure96U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
------------------2- 286.31 88.31 88.31
0


35.MAIKRANZ Alexandr97U18Mittal Ostrava
1234567891011121314151617181920
2-----------2-----2- 682.68 88.68 88.68
0


36.MOLOCHER Janik97U18KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
2--------------2---- 484.92 88.92 88.92
0


37.ZINOVYEV Pavel96U18Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
---------------2---- 287.04 89.04 89.04
0


38.PRIGENT Edgar97U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
-------------------2 287.28 89.28 89.28
0


39.BRAUNEIS Noah99U16AKV
1234567891011121314151617181920
-2-----------2------ 485.41 89.41 89.41
0


40.TESTEN Niko97U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
----222------------- 683.42 89.42 89.42
0


41.ŠODEK Petr98U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
-2------------------ 287.45 89.45 89.45
0


42.MAYER Jakob97U18KSA
1234567891011121314151617181920
2--------------2---- 485.52 89.52 89.52
0


43.TOMMASO Fasoli99U16Canoa Club Milano CCM
1234567891011121314151617181920
-------------------- 089.59 89.59 89.59
0


44.ROCHER Sami97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
2-----2------------2 683.6 89.60 89.60
0


45.BAILEY Connor98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-------------------- 089.95 89.95 89.95
0


46.BREZIGAR Oliver98U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
---2---------------- 288.33 90.33 90.33
0


47.MESSEMER Dennis97U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
------------2-2----- 486.35 90.35 90.35
0


48.JUERSCHICK Jan-Robin99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
-------------------2 288.44 90.44 90.44
0


49.STANOVSKÝ Samuel98U16SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
---2-2--2----------2 882.45 90.45 90.45
0


50.LUTHER Lenz97U18SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
-------------------- 090.68 90.68 90.68
0


51.MOLNAR Frantisek96U18TJ UVLF Kosice
1234567891011121314151617181920
-2-----------------2 486.76 90.76 90.76
0


52.MAAS David99U16KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
-------------------- 091 91.00 91.00
0


53.BOLG Leo96U18KSA
1234567891011121314151617181920
2----2---------2---- 685.18 91.18 91.18
0


54.ATKINSON Jonathan97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-2------------222--- 883.47 91.47 91.47
0


55.KOŘÍNEK Vilém99U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
2-----2------------- 487.72 91.72 91.72
0


56.JEŽ Jakob98U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
------2------2-----2 685.94 91.94 91.94
0


57.LE FRIEC Morgan97U18CDCK 22
1234567891011121314151617181920
2-------------22---- 686.04 92.04 92.04
0


58.ŠTĚTKA Matěj96U18SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
-------------------- 092.38 92.38 92.38
0


59.STETS Wenzel97U18Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
2-----------2------- 488.47 92.47 92.47
0


60.HELLARD Pierre98U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------2------------2 488.7 92.70 92.70
0


61.GONŠENICA Adam99U16Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
------------2----2-- 488.71 92.71 92.71
0


62.WEGER Jakob98U16SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
2--2--2--------2---- 885.19 93.19 93.19
0


63.JAKOBI Milos97U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
---2--------2------- 489.35 93.35 93.35
0


64.OLIPHANT Peirs99U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
---------2---------- 291.57 93.57 93.57
0


65.HANKE Philipp98U16AKV
1234567891011121314151617181920
------------2------- 291.58 93.58 93.58
0


66.JANUR Marcin99U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
-------------------2 291.69 93.69 93.69
0


67.ŽÍŽALA Josef99U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
----------2--2----2- 688.18 94.18 94.18
0


68.FRANKE John97U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
2-----2-----2--2---- 886.33 94.33 94.33
0


69.TOM Girard99U16BSM kayak
1234567891011121314151617181920
2---------------2--- 490.58 94.58 94.58
0


70.DOUADY Corentin98U16VICK
1234567891011121314151617181920
2-----2-------2----- 689.81 95.81 95.81
0


71.MAENNIG Florian99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
------------------2- 293.99 95.99 95.99
0


72.LUTHER Michael97U18SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
-------------2-2---- 492.13 96.13 96.13
0


73.ROHMER Karl99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
---2---------------- 294.2 96.20 96.20
0


74.UNTERTHURNER Martin98U16SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
-------------2------ 294.46 96.46 96.46
0


75.MIKÓ Radoslav98U16Slovakia
1234567891011121314151617181920
------------2----2-2 690.5 96.50 96.50
0


76.MAHÉ Alan99U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
------22----2------- 690.66 96.66 96.66
0


77.BRATT Vidar98U16Sweden
1234567891011121314151617181920
2--------------2---- 492.82 96.82 96.82
0


78.STRÁNSKÝ Dominik99U16SK VS Karbo Benátky
1234567891011121314151617181920
---------------22--2 690.86 96.86 96.86
0


79.EDWARDS Duncan99U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-2------------------ 294.88 96.88 96.88
0


80.ŠANDA Petr00U14BS Vlašim
1234567891011121314151617181920
------------2--2-22- 889.01 97.01 97.01
0


81.KARLSSON Max96U18Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
2------------222---- 889.26 97.26 97.26
0


82.STANOVSKÝ Martin96U18SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 295.42 97.42 97.42
0


83.LE BAINDRE Mathéo98U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
-2----------2------- 493.76 97.76 97.76
0


84.ONDEJKA Martin99U16TJ UVLF Kosice
1234567891011121314151617181920
-----2---------2---- 493.84 97.84 97.84
0


85.ŠTOLFA Anže98U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
--------------222--- 693.04 99.04 99.04
0


86.MACIAGA Oskar99U16KS Pieniny
1234567891011121314151617181920
-------------------2 297.08 99.08 99.08
0


87.PAŠEK Matej00U14Slovakia
1234567891011121314151617181920
------2-------2----- 495.2 99.20 99.20
0


88.HAY Callum99U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
------2--------22--- 693.85 99.85 99.85
0


89.HOLMES Jacob98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
------------2-2----- 496.16 100.16 100.16
0


90.SEIFERT Christoph98U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
2-----2-----------2- 694.25 100.25 100.25
0


91.BEDNARDY Nicolas99U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------2------2----- 497.22 101.22 101.22
0


92.MCDIARMID Eddie98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
------2------------- 299.3 101.30 101.30
0


93.BOŽIČ Štefan01U14Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
------2---2--------2 695.47 101.47 101.47
0


94.WIEDEMANN Liam99U16AKV
1234567891011121314151617181920
-------------222--2- 893.93 101.93 101.93
0


95.SEB Nouvel98U16BSM kayak
1234567891011121314151617181920
------------2-----2- 498.59 102.59 102.59
0


96.LASSECHERE Raphael00U14CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
------2---2--------- 498.84 102.84 102.84
0


97.ZAPLETAL Mikuláš00U14DUKLA Brandýs
1234567891011121314151617181920
2-----------2------2 697.2 103.20 103.20
0


98.LINKSTED Peter00U14British Canoeing
1234567891011121314151617181920
--------------2----- 2101.42 103.42 103.42
0


99.RAŠKA Tomáš01U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
------------------2- 2101.64 103.64 103.64
0


100.BELLOTTI Theo99U16Canoa Club Vigevano
1234567891011121314151617181920
------2---------22-- 698.24 104.24 104.24
0


101.LUTHER Valentin00U14SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
------------2-2----- 4100.67 104.67 104.67
0


102.ZIMA Tomáš00U14Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1234567891011121314151617181920
2-----------2------- 4100.71 104.71 104.71
0


103.LECOMTE Edouard98U16CUPPEV
1234567891011121314151617181920
-2-2-----------2-2-- 897.12 105.12 105.12
0


104.ANŽLOVAR Blaž98U16KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
-----------2-------2 4101.43 105.43 105.43
0


105.KYZLÍK Milan99U16Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1234567891011121314151617181920
------2----22------- 699.97 105.97 105.97
0


106.JEREB Matej98U16KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
----222------22----- 1095.98 105.98 105.98
0


107.RULIO Silvin00U14BSM kayak
1234567891011121314151617181920
------------2------2 4102.56 106.56 106.56
0


108.AUBRY Youn99U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
---2--------2-2----- 6100.61 106.61 106.61
0


109.ŠPALEK Matěj00U14SK VS Karbo Benátky
1234567891011121314151617181920
----2-----------22-2 898.61 106.61 106.61
0


110.LEGRAND Malo00U14CDCK 22
1234567891011121314151617181920
-----------2------2- 4103.62 107.62 107.62
0


111.GOROMLEV Danil98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
---------2--------22 6101.65 107.65 107.65
0


112.PRIJON Severin00U14KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
--------------2----- 2106.38 108.38 108.38
0


113.KREJČÍ Jakub02U14SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
2-----2------2-----2 8101.8 109.80 109.80
0


114.KAMMERL Valentin99U16KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
---2-2------2------- 6105.29 111.29 111.29
0


115.HARTL Vinzenz01U14AKV
1234567891011121314151617181920
---2----------2----- 4108.08 112.08 112.08
0


116.ŠTEKLÁČ Timotej99U16TUZVO
1234567891011121314151617181920
2---2-------2----2-- 8104.66 112.66 112.66
0


117.JOSEPH Joshua01U14Potomac Whitewater Racing Team
1234567891011121314151617181920
------2------2-2---- 6106.96 112.96 112.96
0


118.MACALEENAN Aidan97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
---2------2----2-2-2 10103.44 113.44 113.44
0


119.RADLER Radovan98U16TUZVO
1234567891011121314151617181920
-----2----2-2---2--- 8106.12 114.12 114.12
0


120.CUBR Filip00U14TJ ČSAD Plzeň
1234567891011121314151617181920
2------------------- 2112.31 114.31 114.31
0


121.VAJDA Tibor02U14ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
2---2------2------2- 8106.72 114.72 114.72
0


122.KOŘÍNEK Miroslav01U14Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
---2--------------2- 4110.92 114.92 114.92
0


123.FETISOV Nikita99U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
-----------2--2---2- 6109.78 115.78 115.78
0


124.JURÍČEK Patrik01U14Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
2-2----------2------ 6109.9 115.90 115.90
0


125.BUSSONAIS Emeric00U14VICK
1234567891011121314151617181920
2-----------2-2----2 8108.43 116.43 116.43
0


126.ROMAIN Delpui97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
2----2----222----2-- 12105.48 117.48 117.48
0


127.WEISS Anton99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0117.53 117.53 117.53
0


128.OSTRBENK Vid01U14KKK Catez
1234567891011121314151617181920
----22----------2--2 8109.7 117.70 117.70
0


129.BRETON samuel98U16VICK
1234567891011121314151617181920
2-2-2-------------2- 8110.07 118.07 118.07
0


130.OSVALD Richard99U16Slovakia
1234567891011121314151617181920
2----2-----22-2---2- 12106.36 118.36 118.36
0


131.COLNAR Brin00U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
---------2-----2-2-- 6112.64 118.64 118.64
0


132.LHOTA Kryštof02U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
-----2----2--2------ 6112.97 118.97 118.97
0


133.RIEGEL Juraj99U16Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
------------2----2-- 4115.71 119.71 119.71
0


134.AUGU Lucas02U14VICK
1234567891011121314151617181920
2-----------2-2----- 6115.27 121.27 121.27
0


135.MAJERCZAK Kacper00U14KS Pieniny
1234567891011121314151617181920
-------2---2----2--- 6115.49 121.49 121.49
0


136.NAGL Marinus98U16KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
---22---------222--- 10112.47 122.47 122.47
0


137.GROTMANN Samuel99U16KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
2-----2---2-2--2-2-- 12110.69 122.69 122.69
0


138.KUSCHE Eric01U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
------------2--2---2 6118.84 124.84 124.84
0


139.MACÚŠ Ondrej03U14ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
--2-------2-2----2-- 8117.29 125.29 125.29
0


140.REZEK Tomáš01U14SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
-------2---2------2- 6119.75 125.75 125.75
0


141.LESMANN Nico02U14LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-----2-------------2 4122.63 126.63 126.63
0


142.BERGER Til02U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
------------2--2---- 4123.35 127.35 127.35
0


143.MULSER Peter98U16SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
--2--------22-2-22-- 12116.72 128.72 128.72
0


144.OLLIVIER Dorian99U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
2--2------22-----2-- 10118.84 128.84 128.84
0


145.PŘÍHODA Lukáš01U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
-----2-------2-2---- 6124.95 130.95 130.95
0


146.ŠTAFFEN Matúš02U14ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
-------------------2 2129.12 131.12 131.12
0


147.OSCHMAUTZ Felix99U16Austria
1234567891011121314151617181920
------------------50- 5082.12 132.12 132.12
0


148.VALANT Ulan01U14KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
-----22--2--2---22-- 12121.5 133.50 133.50
0


149.PHILIPPE Hugo00U14CDCK 22
1234567891011121314151617181920
--22---2---2-2------ 10123.6 133.60 133.60
0


150.LAPORNIK Lenart03U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
---------------2-22- 6131.33 137.33 137.33
0


151.STEULER Benjamin01U14AKV
1234567891011121314151617181920
-----------2-------- 2139.27 141.27 141.27
0


152.DIEŠKA Juraj02U14SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
-----22--2--2------2 10133.74 143.74 143.74
0


153.WESSTRÖM Anders96U18Sweden
1234567891011121314151617181920
-2--2-50------------- 5490.43 144.43 144.43
0


154.KRAUS Filip97U18TJ ČSAD Plzeň
1234567891011121314151617181920
50--------2--2-----2- 5689.17 145.17 145.17
0


155.DOS SANTOS Luca99U16CERGY PONTOISE
1234567891011121314151617181920
--------50------2-2-- 5491.32 145.32 145.32
0


156.ZEMAN Vojtěch00U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
----------2--50------ 5297.97 149.97 149.97
0


157.LUTHER Jakob01U14SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
------2-----50------2 5496.72 150.72 150.72
0


158.KUDRYAVTSEV Daniil99U16team SPb
1234567891011121314151617181920
---2-------50-2------ 5496.9 150.90 150.90
0


159.VRUBLOVSKÝ Jan99U16UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
2--2---------50-2---- 5697.65 153.65 153.65
0


160.TONCAR Martin01U14TUZVO
1234567891011121314151617181920
----------5022------- 54100.31 154.31 154.31
0


161.PETEK Marko00U14KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
--------------5022--- 54101.33 155.33 155.33
0


162.GONCHAROV Sergei98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
2-----------250-22--2 6098.54 158.54 158.54
0


163.MAXENCE Merpillat00U14CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
-2-2----------50--2-- 56104.43 160.43 160.43
0


164.NOVOTNÝ Petr00U14UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
--50---22------------ 54107.44 161.44 161.44
0


165.BREMER Tim00U14KST Rhein-Ruhr
1234567891011121314151617181920
----------502---2---- 54108.53 162.53 162.53
0


166.ALIČ Maks02U14Kanu klub Simon
1234567891011121314151617181920
2---------222-2--2-- 12152.03 164.03 164.03
0


167.DILLI Maxi01U14VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
----------2---502---- 54110.17 164.17 164.17
0


168.POHANKA Vítek00U14Kanoistický klub Klatovy o.s.
1234567891011121314151617181920
2-------50----2-----2 56109.6 165.60 165.60
0


169.ELMATÉO Licoine99U16BSM kayak
1234567891011121314151617181920
2-----2----502------2 58107.94 165.94 165.94
0


170.NOVAK Urban01U14Kanu klub Simon
1234567891011121314151617181920
------2---2-2--2---- 8164.45 172.45 172.45
0


171.ROBIN Quentin00U14VICK
1234567891011121314151617181920
------2----50--2--2-- 56118.05 174.05 174.05
0


172.WALLISCH Vít99U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
2---22------50------2 58119.06 177.06 177.06
0


173.KUBASOV Mikhail00U14SURGUT
1234567891011121314151617181920
2--22------2-2-222-- 16165.26 181.26 181.26
0


174.SAUVAGE Florian01U14VICK
1234567891011121314151617181920
2--2------50-2---2-2- 60123.03 183.03 183.03
0


175.HIRSCHBICHLER Kilian97U18KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
--2---2---2-50-2----- 58139.77 197.77 197.77
0


176.HENRY Steven01U14CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
----------2-2---250-- 56141.97 197.97 197.97
0


177.LANGE Twan02U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
--------2-2---50-2--- 56143.47 199.47 199.47
0


178.STANO Samuel02U14TJ UVLF Kosice
1234567891011121314151617181920
-2----------2-5022--2 60153.48 213.48 213.48
0


179.MESCHERYAKOV Alexander00U14team SPb
1234567891011121314151617181920
2-22222------2---50-2 66150.65 216.65 216.65
0


180.DOREY Alexis99U16CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
----------50------250- 102115.25 217.25 217.25
0


181.VERTAL Jakub02U14TJ UVLF Kosice
1234567891011121314151617181920
2-----2---2--2---2-- 10224.32 234.32 234.32
0


182.GENEST Tom00U14VICK
1234567891011121314151617181920
--50---2---25050-2----- 156127.71 283.71 283.71
0


183.HEURTIN Jules01U14VICK
1234567891011121314151617181920
---2-50----50250-502---- 206112.71 318.71 318.71
0


184.STRELTSOV Victor98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
-----22----5050----50-2 156231.65 387.65 387.65
0


185.AKULOV Dmitry02U14KAZ01
1234567891011121314151617181920
--502-50-50---502---50--2 256196.04 452.04 452.04
0


186.STOLBOVSKIJ Artem03U14team SPb
1234567891011121314151617181920
50--2-505050--2250-2--50-50 358160.24 518.24 518.24
0


187.SUNDERLAND Paul97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


188.YANKOVSKIJ Ivan98U16team SPb
1234567891011121314151617181920
-2---2-------------- 999144.7 999.00 999.00
0


189.MATJAŠEC Matevž00U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


190.VASEEV Nikita02U14team SPb
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


191.KAMYNIN Gleb03U14team SPb
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


192.DELAMORINERIE Pierre96U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
0
0


193.KARNER Vid96U18Kajak klub Nivo Cekje
1234567891011121314151617181920
0
0


194.KLOS Michal97U18AKV
1234567891011121314151617181920
0
0


195.HECHT Niklas97U18LKC Germany
1234567891011121314151617181920
0
0


196.DEROECK MALICK98U16Royal Mava Club Sauheid
1234567891011121314151617181920
0
0


197.VOLDERS Gerald99U16Royal Mava Club Sauheid
1234567891011121314151617181920
0
0


198.GREGOIRE Olivier00U14Royal Mava Club Sauheid
1234567891011121314151617181920
0
0


199.DECOSTER Gabriel00U14Royal Mava Club Sauheid
1234567891011121314151617181920
0
0


200.ZICER David03U14KAZ01
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Excalibur City MTB Marathon 2013

větší video