mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

C1M-QUAL - 01.08.14

1.MATULA Roman96U18Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1234567891011121314151617181920
-------------------- 087.17 87.17 87.17
0


2.GURECKA Marko96U18Dukla LM
1234567891011121314151617181920
-------------------- 087.86 87.86 87.86
0


3.LOOS SÖren97U18KC Hilden
1234567891011121314151617181920
-------------------- 088.62 88.62 88.62
0


4.TRUMMER Timo96U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-------------------- 088.72 88.72 88.72
0


5.TUCHSCHERER Lennard99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
2------------------- 287.81 89.81 89.81
0


6.HEGER Tomáš98U16DUKLA Brandýs
1234567891011121314151617181920
-------------------- 089.95 89.95 89.95
0


7.BRAUNE Willi96U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-------------------- 090.37 90.37 90.37
0


8.STRAUS Thomas98U16AKV
1234567891011121314151617181920
------2------------- 289.05 91.05 91.05
0


9.KULIKOV Alexander97U18Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 289.12 91.12 91.12
0


10.IVALDI Raffaello97U18canoa club verona
1234567891011121314151617181920
-----2-------------- 290.06 92.06 92.06
0


11.MALYSHEV Roman96U18KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
---------2---------- 290.55 92.55 92.55
0


12.SHIROKOV Valeriy96U18Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
-------------------2 291.08 93.08 93.08
0


13.BESTE Florian96U18KC Hilden
1234567891011121314151617181920
-----2----------2--2 687.1 93.10 93.10
0


14.OULHEN CORENTIN96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 093.11 93.11 93.11
0


15.MIRGORODSKÝ Marko98U16Dukla LM
1234567891011121314151617181920
------2--------2---- 489.39 93.39 93.39
0


16.JEKLIN Jakob98U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
------------2--2---- 490.5 94.50 94.50
0


17.NOVOTNÝ Jan98U16UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
------------2------- 292.65 94.65 94.65
0


18.VIDMAR Klemen97U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-------------------- 094.83 94.83 94.83
0


19.LAUNAY Thomas98U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
----2--------------- 293.35 95.35 95.35
0


20.LOWTHER Steven97U18Ascot Kayak Club
1234567891011121314151617181920
-------------------- 095.46 95.46 95.46
0


21.PŘÍHODA Matouš98U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
------------------2- 294 96.00 96.00
0


22.CHAUMET Jules97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
---------------2---- 294.42 96.42 96.42
0


23.LE BOURDONNEC Guille96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
--------------2----- 294.7 96.70 96.70
0


24.WEBER Alexander97U18LKC Germany
1234567891011121314151617181920
----------------2--- 294.95 96.95 96.95
0


25.LHOTA Matyáš99U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
2---------------2--- 492.99 96.99 96.99
0


26.HARLAK Marc99U16LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-------------------- 097.45 97.45 97.45
0


27.KOVAČIČ Gašper97U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 295.75 97.75 97.75
0


28.BOURHIS Yves98U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
----2--------------- 295.97 97.97 97.97
0


29.LERCH Adam98U16TJ Ohře Klášterec
1234567891011121314151617181920
----------2-2------- 494.87 98.87 98.87
0


30.GIBSON Angus98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-------------------2 296.97 98.97 98.97
0


31.SMITH Wiliam97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-------------------2 297.44 99.44 99.44
0


32.CORAIL René Nathan97U18VICK
1234567891011121314151617181920
------------------22 496.7 100.70 100.70
0


33.POLES MALO96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------2--------2---- 497.22 101.22 101.22
0


34.ŠTEKLÁČ Filip98U16Dukla LM
1234567891011121314151617181920
-------------------2 2101.6 103.60 103.60
0


35.KRUPPA Felix00U14Slovakia
1234567891011121314151617181920
------------2------- 2101.77 103.77 103.77
0


36.JANUR Dominik97U18KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
2-----2-------2----- 698.04 104.04 104.04
0


37.LE PONCIN Baptiste96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0104.49 104.49 104.49
0


38.OTTEN Joris97U18the Netherlands
1234567891011121314151617181920
--------2-----2----- 4100.65 104.65 104.65
0


39.LEHRACH Fritz98U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 2102.67 104.67 104.67
0


40.PUCHEOU Johan97U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
------2------------- 2102.74 104.74 104.74
0


41.SCHUTZE Michael97U18KSV Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 2106.53 108.53 108.53
0


42.MESSEMER Dennis97U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
----2--------------- 2107.11 109.11 109.11
0


43.KOLAT Artur99U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
---------2--2-2----- 6103.35 109.35 109.35
0


44.COGGAN Will96U18Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
------22---22----2-- 10100.72 110.72 110.72
0


45.BORRMANN Eric99U16LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
----2-2------------- 4108.7 112.70 112.70
0


46.PFANNENSCHMIDT Max00U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
-------2---------2-- 4109.31 113.31 113.31
0


47.NIKULIN Ivan99U16Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
----------------2--- 2111.44 113.44 113.44
0


48.TERIN Artem98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
--2-------2------2-- 6107.94 113.94 113.94
0


49.EDWARDS Duncan99U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-----2------2------- 4110.78 114.78 114.78
0


50.PUTNAM Ethan96U18Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
---------------2---- 2112.95 114.95 114.95
0


51.GLASGOW Fraser98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
2--------22-----2--2 10106.12 116.12 116.12
0


52.SEUMEL Paul99U16LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
------------2---2--- 4113.04 117.04 117.04
0


53.VAJDA Matúš99U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
---2---2---2-2-2-2-- 12105.24 117.24 117.24
0


54.BRAUNE Leo00U14LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
----------2-2------2 6113.87 119.87 119.87
0


55.HANNES Seumel00U14LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
------------2--2---2 6115.59 121.59 121.59
0


56.LINKSTED Peter00U14British Canoeing
1234567891011121314151617181920
2---2-------------2- 6115.75 121.75 121.75
0


57.BERNAT Jaka01U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
------2-----2------- 4119.84 123.84 123.84
0


58.MANUSHKIN Dmitriy98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
----------2-------2- 4120.45 124.45 124.45
0


59.OSTRBENK Vid01U14KKK Catez
1234567891011121314151617181920
2-----------2----2-- 6124.25 130.25 130.25
0


60.JUG Aljaž99U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
-----2------2-2---2- 8132.57 140.57 140.57
0


61.CEPEK Matěj98U16SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
-------------50-----2 5296.53 148.53 148.53
0


62.HEGER Vojtěch00U14KVS Hradec Králové
1234567891011121314151617181920
----------2-2502----- 5698.12 154.12 154.12
0


63.CRAWFORD Brodie97U18Ascot Kayak Club
1234567891011121314151617181920
------------50----22- 54100.16 154.16 154.16
0


64.KUNA Václav98U16SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
------2---50--2---222 6095.17 155.17 155.17
0


65.SEDLÁČEK Tomáš99U16Slovakia
1234567891011121314151617181920
----------5022------2 56100.55 156.55 156.55
0


66.WATERS Aiden98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
----------2--50------ 52112.1 164.10 164.10
0


67.SARAMANDIF Terence02U14VICK
1234567891011121314151617181920
-----2-22---2----222 14163.92 177.92 177.92
0


68.GRACHEV Vladislav99U16KRASNORAJARSK
1234567891011121314151617181920
2-2222------222-2222 24162.64 186.64 186.64
0


69.FRANIEL Max99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
-----50502----2------- 104106.59 210.59 210.59
0


70.KUBASOV Mikhaii00U14SURGUT
1234567891011121314151617181920
---22-----2502----22- 62150.22 212.22 212.22
0


71.MARTINEZ Addwyn98U16CUPPEV
1234567891011121314151617181920
----50--------2----50- 102115.38 217.38 217.38
0


72.OCHAKOVSKICH Yegor00U14KAZ01
1234567891011121314151617181920
----22-----5050----2-2 108207.02 315.02 315.02
0


73.NILSSON Mattias98U16Sweden
1234567891011121314151617181920
0
0


74.PAULAIS Julien00U14VICK
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

MTB Jabkoty's Mile International 2013

větší video