mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

C2M-QUAL - 01.08.14

1.BESTE Florian
LOOS Soren
96
97
U18KC Hilden
1234567891011121314151617181920
-------------------- 097.67 97.67 97.67
0


2.LE PONCIN Baptiste
POLES Malo
96
96
U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 097.89 97.89 97.89
0


3.WEBER Alexander
HECHT Niklas
97
97
U18LKC Germany
1234567891011121314151617181920
2------------------- 297.83 99.83 99.83
0


4.LEHRACH Fritz
TUCHSCHNERER Lennard
98
99
U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
-------------------2 299.9 101.90 101.90
0


5.KANCLER Tine
JEŽ Jakob
99
98
U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
----2-----2--2------ 6103.91 109.91 109.91
0


6.GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
----2-------2--2-2-- 8102.61 110.61 110.61
0


7.QUEMENEUR Malo
HELLARD Pierre
98
98
U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
2---------2---2----- 6105.76 111.76 111.76
0


8.TESTEN Niko
JEKLIN Jakob
97
98
U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
---22-----2------2-- 8103.85 111.85 111.85
0


9.BORMANN Eric
BRAUNE Leo
99
00
U16LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
---------------2--2- 4110.81 114.81 114.81
0


10.KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
99
99
U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
---22-------2------- 6109.47 115.47 115.47
0


11.TERIN Artem
GOROMLEV Danil
98
98
U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
2-2-2--------------2 8109.03 117.03 117.03
0


12.ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
00
98
U16Dukla Brandýs
1234567891011121314151617181920
2--2-2---------222-- 12108.44 120.44 120.44
0


13.VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
99
00
U16UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
------2-----2-22-2-- 10111.52 121.52 121.52
0


14.ROHMER Karl
MAENNIG Florian
99
99
U16Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
-----------22---2--- 6115.96 121.96 121.96
0


15.SEUMEL Paul
SEUMEL Hannes
99
00
U16LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-----2-2----2------- 6117.5 123.50 123.50
0


16.WATERS Aiden
MacALEENAN Aiden
97
97
U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
---2---2--2---22-2-2 14110.36 124.36 124.36
0


17.JAKOBI Milos
MESSEMER Dennis
97
97
U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
---2--2-----2-2-2--- 10125.29 135.29 135.29
0


18.KUNST Beno
OSTRBENK Vid
01
01
U14KKK Catez
1234567891011121314151617181920
-2----------2----22- 8153.47 161.47 161.47
0


19.HOLMES Jacob
McDIARMID Eddie
98
98
U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
----2------50----2--- 54111.26 165.26 165.26
0


20.KUNA Václav
CEPEK Matěj
98
98
U16SK VS Č.B.
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Mělnická Jizerská 50 - 2014 - finále muži

větší video