mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

K1W-QUAL - 01.08.14

1.STANOVSKÁ Soňa00U14SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
-------------------- 090.52 90.52 90.52
0


2.ZWOLINSKA Klaudia98U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
-------------------- 094.01 94.01 94.01
0


3.FIŠEROVÁ Tereza98U16Klub Kanoistika Roudnice n.L.
1234567891011121314151617181920
-------------------2 293.44 95.44 95.44
0


4.WERATSCHNIG Nina98U16Austria
1234567891011121314151617181920
2--------------22--- 691.24 97.24 97.24
0


5.CWIK Sara98U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
------2------------- 295.74 97.74 97.74
0


6.LÉVEQUE Marine98U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
2---------------2--- 494.61 98.61 98.61
0


7.HÁŠŠOVÁ Michaela98U16Dukla LM
1234567891011121314151617181920
-------2----2------- 494.75 98.75 98.75
0


8.PRIGENT Camille97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------2----------2-- 495.55 99.55 99.55
0


9.CZERNEK Kinga98U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
2------------------- 297.86 99.86 99.86
0


10.DUŠKOVÁ Kateřina98U16USK Praha
1234567891011121314151617181920
---------2-----2---- 496.32 100.32 100.32
0


11.HILGERTOVÁ Amálie97U18USK Praha
1234567891011121314151617181920
2---2------2-------- 694.39 100.39 100.39
0


12.MURZOVÁ Lucia00U14Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0100.55 100.55 100.55
0


13.GAIGEOT Claire96U18CK LAGNY
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 298.71 100.71 100.71
0


14.ŘÍHOVÁ Eva00U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0100.97 100.97 100.97
0


15.KONIAROVÁ Lea00U14Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
------2------------- 299.57 101.57 101.57
0


16.FAGERLUND Amanda98U16Sweden
1234567891011121314151617181920
------------2------- 299.72 101.72 101.72
0


17.HOLLICK Jade98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
---------------2---- 299.99 101.99 101.99
0


18.REVEL Louise96U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
---2---------------- 2100.14 102.14 102.14
0


19.MALCHERS Paula99U16KSA
1234567891011121314151617181920
------2--2---------- 498.46 102.46 102.46
0


20.HOLL Lena99U16AKV
1234567891011121314151617181920
-------------------2 2100.98 102.98 102.98
0


21.BERCON Joy98U16BSM kayak
1234567891011121314151617181920
2--------------2---- 499.02 103.02 103.02
0


22.HENRY MARGAUX97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
2-----2-------22---- 895.05 103.05 103.05
0


23.OTTEN Maartje96U18the Netherlands
1234567891011121314151617181920
2---------2--------- 499.19 103.19 103.19
0


24.KOZÁKOVÁ Timea00U14Kanoe Tatra Klub
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0104.29 104.29 104.29
0


25.MINTÁLOVÁ Eliška99U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
-------------2-2---- 4100.35 104.35 104.35
0


26.MUSCARA Francesca97U18Lega NAvale ITaliana sez. Quin
1234567891011121314151617181920
-----2----------2--- 4100.37 104.37 104.37
0


27.HRICOVÁ Klára99U16UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
------------2--2---- 4100.43 104.43 104.43
0


28.OLIPHANT Hana97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-------------2------ 2102.56 104.56 104.56
0


29.LUCIE Prioux97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
------2-----2------- 4100.94 104.94 104.94
0


30.MEDVED Beti96U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
--2--------2--2----- 699.36 105.36 105.36
0


31.CAROLIN Schaller97U18AKV
1234567891011121314151617181920
-----------22---2--- 699.59 105.59 105.59
0


32.KONDRATENKO Xeniya99U16Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
------------2------2 4102.63 106.63 106.63
0


33.GLEJTEKOVÁ Petra96U18ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
-----------2-------- 2105.13 107.13 107.13
0


34.ROSIEK Edyta98U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
------2-------2-2--- 6101.16 107.16 107.16
0


35.BROSOVÁ Silvia99U16Dukla LM
1234567891011121314151617181920
-----2------------22 6101.69 107.69 107.69
0


36.JARC Neža96U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
-------2---2-------- 4103.95 107.95 107.95
0


37.POSPÍCHALOVÁ Simona97U18KADAŇ
1234567891011121314151617181920
-----------2----2--- 4104.29 108.29 108.29
0


38.KIRKBRIGHT Emma97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
---------2----22---- 6103.16 109.16 109.16
0


39.DUŠKOVÁ Michala00U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
-------------------2 2107.54 109.54 109.54
0


40.VRBNJAK Erbežnik Teja97U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
----------2--2-2---2 8101.83 109.83 109.83
0


41.ČEKALOVÁ Bára98U16SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
-------------------- 0110.44 110.44 110.44
0


42.IGNATEVA Maria98U16team SPb
1234567891011121314151617181920
2---------22-------2 8103.26 111.26 111.26
0


43.GLEJTEKOVÁ Simona99U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
---------2---------- 2109.53 111.53 111.53
0


44.VRBOVÁ Alexandra00U14Vodácký oddíl Horšovský Týn
1234567891011121314151617181920
2-----------2------- 4108.48 112.48 112.48
0


45.DAILLE Viviana98U16CKV VALLEE DE L AIN
1234567891011121314151617181920
-----22---2--------2 8104.81 112.81 112.81
0


46.POPYKHOVA Natalia96U18KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
------------2--222-- 8105.18 113.18 113.18
0


47.KAVS Živa98U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
------2--------2---- 4109.28 113.28 113.28
0


48.CAPPA Vittoria96U18Cuneo canoa
1234567891011121314151617181920
--2-2-2----22-----2- 12101.46 113.46 113.46
0


49.MACEKOVÁ Simona98U16ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
2-----2---2---2----2 10103.5 113.50 113.50
0


50.POMAJBÍKOVÁ Kristýna99U16UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
--------2--------2-- 4109.66 113.66 113.66
0


51.ALICE Lachaudru97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
----------------2-2- 4110.66 114.66 114.66
0


52.DEREVYANKO Natalia96U18SURGUT
1234567891011121314151617181920
----2-2---------2--- 6109.33 115.33 115.33
0


53.SAFINA Kamilla00U14Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
------2------------- 2113.4 115.40 115.40
0


54.KORTIŠOVÁ Barbora01U14TUZVO
1234567891011121314151617181920
-----------22---2--- 6109.78 115.78 115.78
0


55.GALUŠKOVÁ Antonie01U14TJ KVS Sušice
1234567891011121314151617181920
2-----2----------2-- 6110.51 116.51 116.51
0


56.MURRSY Victoria98U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-2--------2-2------- 6110.97 116.97 116.97
0


57.JEKLIN Eva99U16Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
--2-----------2-2-2- 8110.59 118.59 118.59
0


58.QUÉMERAIS Morgane99U16CDCK 22
1234567891011121314151617181920
----------2-2---2--- 6113.41 119.41 119.41
0


59.BLAŽKOVÁ Tereza00U14USK Praha
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 2117.43 119.43 119.43
0


60.HANKE Franziska00U14AKV
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 2118.47 120.47 120.47
0


61.DIEŠKOVÁ Eva98U16SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
2---222-----2-2----- 12108.59 120.59 120.59
0


62.COSTE Astrid98U16CUPPEV
1234567891011121314151617181920
------2-----2------- 4117.02 121.02 121.02
0


63.DROUIN Tiphaine99U16VICK
1234567891011121314151617181920
22-2--2-----2--2---- 12113.19 125.19 125.19
0


64.FREYSSINNET Lucie98U16CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
-----2------22------ 6122.42 128.42 128.42
0


65.HRICOVÁ Adéla99U16UP Olomouc
1234567891011121314151617181920
----------2222---2-- 10119.77 129.77 129.77
0


66.SOURBES Maud98U16CUPPEV
1234567891011121314151617181920
----------2---22---- 6129.17 135.17 135.17
0


67.JENNINGS Madelaine99U16British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-----------22----2-- 6129.71 135.71 135.71
0


68.HUMEAU Maya00U14Potomac Whitewater Racing Team
1234567891011121314151617181920
------2---22-------- 6131.02 137.02 137.02
0


69.COLNAR Zarja03U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-2---2------2---2-2- 10136.77 146.77 146.77
0


70.SCHMITT Rinema97U18BSM kayak
1234567891011121314151617181920
2-----------------50- 5295.23 147.23 147.23
0


71.GOGOLEVA Alena99U16team SPb
1234567891011121314151617181920
2----2--2------2-2-- 10142.76 152.76 152.76
0


72.GAIGEOT Léa96U18CK LAGNY
1234567891011121314151617181920
2-------------250---- 54102.04 156.04 156.04
0


73.KOZOROG Alja96U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
-2-------2--2-50-2--- 58100.75 158.75 158.75
0


74.LIBER Natalia99U16KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
----------2-2-50----- 54109.07 163.07 163.07
0


75.OSCHMAUTZ Antonia01U14Austria
1234567891011121314151617181920
----22-----50-------2 56109.22 165.22 165.22
0


76.KOZYREVA Anastasia98U16KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
----22----502---2-2-- 60107.47 167.47 167.47
0


77.BERGNER Victoria00U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
----502----2-2------- 56112.01 168.01 168.01
0


78.BERTIN Collette99U16BSM kayak
1234567891011121314151617181920
------50-2--------222 58124.26 182.26 182.26
0


79.NOVAK Lea00U14KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-------2--2-502---2-2 60130.9 190.90 190.90
0


80.HOČEVAR Eva Alina02U14Kanu klub Simon
1234567891011121314151617181920
-----------50---22--- 54138.38 192.38 192.38
0


81.GOSSE Nele01U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
------2---2-222--50-2 62144.86 206.86 206.86
0


82.CHAUMET Agathe99U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
2---------50-2--2--22 60161.4 221.40 221.40
0


83.LEWANDOWSKI Zola03U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
----50------5022-2-2-- 108134.84 242.84 242.84
0


84.JOHNSON Teagan98U16Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
-250------2----2-2502- 110137.23 247.23 247.23
0


85.HOČEVAR Jana98U16KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
-22--502-2---2--50---- 110170.45 280.45 280.45
0


86.MAENNIG Luise02U14Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
2---------5050-22----- 106200.54 306.54 306.54
0


87.GRANGEON Marion00U14CDCK 22
1234567891011121314151617181920
225022502-2-2---50-502-- 216158.05 374.05 374.05
0


88.THALER Francizka98U16SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
------2------5050505050-- 252132.98 384.98 384.98
0


89.TREBULOVÁ Ivana98U16KK Zvolen
1234567891011121314151617181920
999 DNF 999.00
0


90.DONELLY Sage00U14Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
999 DNS 999.00
0


91.LUKICHEVA Ekaterina88KAZ01
1234567891011121314151617181920
999 DNS 999.00
0


92.BROUTÉ Suzon96U18VICK
1234567891011121314151617181920
0
0


93.PRIGENT Romane99U16CUPPEV
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

S ČT Sport na vrchol - Lipno

větší video