mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - FINAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

K1M U14-FINAL - 01.08.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.ZIMA Tomáš00U14Klub Kanoistika Roudnice n.L.82.91
0
0
0
82.91
82.91
2.ŠANDA Petr00U14BS Vlašim87.93
0
0
0
87.93
87.93
3.LINKSTED Peter00U14British Canoeing93.25
0
2
0
95.25
95.25
4.ZAPLETAL Mikuláš00U14DUKLA Brandýs89.68
0
6
0
95.68
95.68
5.LEGRAND Malo00U14CDCK 2296.42
0
0
0
96.42
96.42
6.ŠPALEK Matěj00U14SK VS Karbo Benátky95.08
0
2
0
97.08
97.08
7.PAŠEK Matej00U14Slovakia95.69
0
2
0
97.69
97.69
8.HARTL Vinzenz01U14AKV98.51
0
2
0
100.51
100.51
9.KREJČÍ Jakub02U14SK VS Č. Budějovice101.9
0
0
0
101.90
101.90
10.OSTRBENK Vid01U14KKK Catez98.65
0
6
0
104.65
104.65
11.AUGU Lucas02U14VICK106.25
0
2
0
108.25
108.25
12.COLNAR Brin00U14KKK Tacen103.73
0
6
0
109.73
109.73
13.RAŠKA Tomáš01U14USK Praha102.09
0
8
0
110.09
110.09
14.MAJERCZAK Kacper00U14KS Pieniny105.75
0
6
0
111.75
111.75
15.JURÍČEK Patrik01U14Kanoe Tatra Klub105.83
0
6
0
111.83
111.83
16.KOŘÍNEK Miroslav01U14Kanoe Tatra Klub108.29
0
4
0
112.29
112.29
17.CUBR Filip00U14TJ ČSAD Plzeň109.35
0
6
0
115.35
115.35
18.PRIJON Severin00U14KK Rosenheim107.36
0
8
0
115.36
115.36
19.BUSSONAIS Emeric00U14VICK111.3
0
6
0
117.30
117.30
20.RULIO Silvin00U14BSM kayak112.46
0
6
0
118.46
118.46
21.MACÚŠ Ondrej03U14ŽKV-Žilina116.91
0
4
0
120.91
120.91
22.REZEK Tomáš01U14SK VS Č. Budějovice115.97
0
6
0
121.97
121.97
23.KUSCHE Eric01U14Leipziger-Kanu-Club e.V.124.75
0
10
0
134.75
134.75
24.JOSEPH Joshua01U14Potomac Whitewater Racing Team134.99
0
4
0
138.99
138.99
25.LHOTA Kryštof02U14USK Praha103.46
0
52
0
155.46
155.46
26.LASSECHERE Raphael00U14CK Uzerche110.53
0
58
0
168.53
168.53
27.BOŽIČ Štefan01U14Kajak klub Soške elektrarne121
0
60
0
181.00
181.00
28.LUTHER Valentin00U14SPORT CLUB MERANO102.74
0
102
0
204.74
204.74
29.VAJDA Tibor02U14ŽKV-Žilina117.1
0
106
0
223.10
223.10
30.LESMANN Nico02U14LKV Sachsen-Anhalt149.27
0
154
0
303.27
303.27
31.HENRY Steven01U14CESSON SEVIGNE BRETAGNE0
0
0
0

32.NOVOTNÝ Petr00U14UP Olomouc0
0
0
0

33.MAXENCE Merpillat00U14CK Uzerche0
0
0
0

34.ZEMAN Vojtěch00U14USK Praha0
0
0
0

35.PHILIPPE Hugo00U14CDCK 220
0
0
0

36.PETEK Marko00U14KKK Ljubljana0
0
0
0

37.KUBASOV Mikhail00U14SURGUT0
0
0
0

38.GREGOIRE Olivier00U14Royal Mava Club Sauheid0
0
0
0

39.POHANKA Vítek00U14Kanoistický klub Klatovy o.s.0
0
0
0

40.ROBIN Quentin00U14VICK0
0
0
0

41.MATJAŠEC Matevž00U14KKK Tacen0
0
0
0

42.BREMER Tim00U14KST Rhein-Ruhr0
0
0
0

43.DECOSTER Gabriel00U14Royal Mava Club Sauheid0
0
0
0

44.MESCHERYAKOV Alexand00U14team SPb0
0
0
0

45.GENEST Tom00U14VICK0
0
0
0

46.PŘÍHODA Lukáš01U14USK Praha0
0
0
0

47.STEULER Benjamin01U14AKV0
0
0
0

48.NOVAK Urban01U14Kanu klub Simon0
0
0
0

49.VALANT Ulan01U14KKK Ljubljana0
0
0
0

50.HEURTIN Jules01U14VICK0
0
0
0

51.LUTHER Jakob01U14SPORT CLUB MERANO0
0
0
0

52.TONCAR Martin01U14TUZVO0
0
0
0

53.DILLI Maxi01U14VfL Bad Kreuznach0
0
0
0

54.SAUVAGE Florian01U14VICK0
0
0
0

55.ŠTAFFEN Matúš02U14ŽKV-Žilina0
0
0
0

56.VASEEV Nikita02U14team SPb0
0
0
0

57.ALIČ Maks02U14Kanu klub Simon0
0
0
0

58.LANGE Twan02U14KKK Tacen0
0
0
0

59.BERGER Til02U14Leipziger-Kanu-Club e.V.0
0
0
0

60.DIEŠKA Juraj02U14SKP Dolny Kubin0
0
0
0

61.STANO Samuel02U14TJ UVLF Kosice0
0
0
0

62.LAPORNIK Lenart03U14KKK Tacen0
0
0
0

63.STOLBOVSKIJ Artem03U14team SPb0
0
0
0

64.VERTAL Jakub02U14TJ UVLF Kosice0
0
0
0

65.KAMYNIN Gleb03U14team SPb0
0
0
0

66.AKULOV Dmitry02U14KAZ010
0
0
0

67.ZICER David03U14KAZ010
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video