mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - FINAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

C1M U16-FINAL - 01.08.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.JEKLIN Jakob98U16Kajak klub Soške elektrarne85.21
0
0
0
85.21
85.21
2.MIRGORODSKÝ Marko98U16Dukla LM85.4
0
0
0
85.40
85.40
3.LHOTA Matyáš99U16USK Praha87.83
0
0
0
87.83
87.83
4.LERCH Adam98U16TJ Ohře Klášterec86.13
0
2
0
88.13
88.13
5.TUCHSCHERER Lennard99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.86.21
0
4
0
90.21
90.21
6.GIBSON Angus98U16British Canoeing90.67
0
2
0
92.67
92.67
7.PŘÍHODA Matouš98U16USK Praha89.25
0
4
0
93.25
93.25
8.HEGER Tomáš98U16DUKLA Brandýs88.79
0
6
0
94.79
94.79
9.NOVOTNÝ Jan98U16UP Olomouc92.95
0
2
0
94.95
94.95
10.BOURHIS Yves98U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE89.63
0
8
0
97.63
97.63
11.LEHRACH Fritz98U16Leipziger-Kanu-Club e.V.94.77
0
4
0
98.77
98.77
12.STRAUS Thomas98U16AKV94.88
0
4
0
98.88
98.88
13.ŠTEKLÁČ Filip98U16Dukla LM98.49
0
2
0
100.49
100.49
14.HARLAK Marc99U16LKV Sachsen-Anhalt98.34
0
4
0
102.34
102.34
15.KOLAT Artur99U16KS Start Nowy Sacz103.19
0
6
0
109.19
109.19
16.BORRMANN Eric99U16LKV Sachsen-Anhalt103.81
0
6
0
109.81
109.81
17.NIKULIN Ivan99U16Kzaxtan105.29
0
6
0
111.29
111.29
18.TERIN Artem98U16KRASNOJARSK114.73
0
6
0
120.73
120.73
19.EDWARDS Duncan99U16British Canoeing116.73
0
10
0
126.73
126.73
20.LAUNAY Thomas98U16CDCK 22115.18
0
54
0
169.18
169.18
21.CEPEK Matěj98U16SK VS Č. Budějovice0
0
0
0

22.WATERS Aiden98U16British Canoeing0
0
0
0

23.MARTINEZ Addwyn98U16CUPPEV0
0
0
0

24.GLASGOW Fraser98U16British Canoeing0
0
0
0

25.NILSSON Mattias98U16Sweden0
0
0
0

26.KUNA Václav98U16SK VS Č. Budějovice0
0
0
0

27.MANUSHKIN Dmitriy98U16KRASNOJARSK0
0
0
0

28.GRACHEV Vladislav99U16KRASNORAJARSK0
0
0
0

29.FRANIEL Max99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.0
0
0
0

30.JUG Aljaž99U16Kajak klub Soške elektrarne0
0
0
0

31.SEUMEL Paul99U16LKV Sachsen-Anhalt0
0
0
0

32.SEDLÁČEK Tomáš99U16Slovakia0
0
0
0

33.VAJDA Matúš99U16ŽKV-Žilina0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Red Bull NordiX 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video