mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - FINAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

K1M U18-FINAL - 01.08.14

1.TESTEN Niko97U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
-------------------- 076.55 76.55 76.55
0


2.BLASBALG Peter96U18Dukla LM
1234567891011121314151617181920
-------------------- 076.66 76.66 76.66
0


3.MAJERCZAK Krzysztof97U18KS Pieniny
1234567891011121314151617181920
-------------------- 078.65 78.65 78.65
0


4.JAKŠE Žan96U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-------------------- 078.7 78.70 78.70
0


5.MACÚŠ Richard97U18Slovakia
1234567891011121314151617181920
---------2---------- 277.13 79.13 79.13
0


6.EUZENES Pol96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 079.21 79.21 79.21
0


7.CWIK Kacper96U18KS Start Nowy Sacz
1234567891011121314151617181920
-------------------- 079.32 79.32 79.32
0


8.KUDER-MARUŠIČ Vid96U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
---------------2---- 277.83 79.83 79.83
0


9.MANFREDA-VIDRIH Val97U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
-------------------- 080.09 80.09 80.09
0


10.BENJAMIN Jacon96U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
-------------------- 080.27 80.27 80.27
0


11.MAIKRANZ Alexandr97U18Mittal Ostrava
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 279.73 81.73 81.73
0


12.VIANELLO Marco97U18canoa club verona
1234567891011121314151617181920
-------------------- 082.75 82.75 82.75
0


13.GRAILLE Guillaume97U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
----------------2--- 280.92 82.92 82.92
0


14.ŽMAVC Jurij96U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
---2---------------- 281.89 83.89 83.89
0


15.HEGGE Jonas97U18KSA
1234567891011121314151617181920
-------------------- 083.95 83.95 83.95
0


16.ZINOVYEV Pavel96U18Kzaxtan
1234567891011121314151617181920
-----------------2-- 282.11 84.11 84.11
0


17.MAYER Jakob97U18KSA
1234567891011121314151617181920
-------2----2------- 480.14 84.14 84.14
0


18.OULHEN Pol96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------------2--2--2- 678.39 84.39 84.39
0


19.PRIGENT Edgar97U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
-----------2-------- 282.89 84.89 84.89
0


20.LEITNER Mario97U18Austria
1234567891011121314151617181920
2-----2------------- 481.69 85.69 85.69
0


21.STANOVSKÝ Jakub97U18SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
------2------------- 284.07 86.07 86.07
0


22.BRAUNEIS Niklas97U18AKV
1234567891011121314151617181920
2---2-------------2- 681.17 87.17 87.17
0


23.MOLOCHER Janik97U18KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
-------------------- 087.38 87.38 87.38
0


24.PETAK Šteblaj Jure96U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
---------------2--2- 484.32 88.32 88.32
0


25.QUENOUILLERE Theo96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------2------2-2---- 682.77 88.77 88.77
0


26.GRUNWALD Paul96U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
-------------------- 089.1 89.10 89.10
0


27.BREMER Nils97U18KST Rhein-Ruhr
1234567891011121314151617181920
----------2----2--22 889.19 97.19 97.19
0


28.ČIŽMAN Luka97U18KKK Tacen
1234567891011121314151617181920
----------50-------2- 5281.35 133.35 133.35
0


29.GRIGAR Jakub97U18Dukla LM
1234567891011121314151617181920
50-2---------2--2---- 5683.26 139.26 139.26
0


30.TOMINEC Domen97U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
------2-----50-2---22 5889.02 147.02 147.02
0


31.ŠTĚTKA Matěj96U18SK VS Č. Budějovice
1234567891011121314151617181920
0
0


32.DELAMORINERIE Pierre96U18CUPPEV
1234567891011121314151617181920
0
0


33.KARNER Vid96U18Kajak klub Nivo Cekje
1234567891011121314151617181920
0
0


34.BOLG Leo96U18KSA
1234567891011121314151617181920
0
0


35.STANOVSKÝ Martin96U18SKP Dolny Kubin
1234567891011121314151617181920
0
0


36.WESSTRÖM Anders96U18Sweden
1234567891011121314151617181920
0
0


37.KARLSSON Max96U18Team Colorado Whitewater Racin
1234567891011121314151617181920
0
0


38.MOLNAR Frantisek96U18TJ UVLF Kosice
1234567891011121314151617181920
0
0


39.KRAUS Filip97U18TJ ČSAD Plzeň
1234567891011121314151617181920
0
0


40.MACALEENAN Aidan97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
0
0


41.KLOS Michal97U18AKV
1234567891011121314151617181920
0
0


42.SUNDERLAND Paul97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
0
0


43.LE FRIEC Morgan97U18CDCK 22
1234567891011121314151617181920
0
0


44.ATKINSON Jonathan97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
0
0


45.ROCHER Sami97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
0
0


46.ROMAIN Delpui97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
0
0


47.HIRSCHBICHLER Kilian97U18KK Rosenheim
1234567891011121314151617181920
0
0


48.STETS Wenzel97U18Leipziger-Kanu-Club e.V.
1234567891011121314151617181920
0
0


49.HECHT Niklas97U18LKC Germany
1234567891011121314151617181920
0
0


50.JAKOBI Milos97U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
0
0


51.LUTHER Michael97U18SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
0
0


52.FRANKE John97U18LKV Sachsen-Anhalt
1234567891011121314151617181920
0
0


53.MESSEMER Dennis97U18VfL Bad Kreuznach
1234567891011121314151617181920
0
0


54.LUTHER Lenz97U18SPORT CLUB MERANO
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipenský Mistr - masopust - kolečko pro časomíru

větší video