mtb, triatlon, běh, výsledky

detailní výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - FINAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

K1W U18-FINAL - 01.08.14

1.HILGERTOVÁ Amálie97U18USK Praha
1234567891011121314151617181920
-------------------- 088.74 88.74 88.74
0


2.PRIGENT Camille97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
------2------------- 289.95 91.95 91.95
0


3.HENRY MARGAUX97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE
1234567891011121314151617181920
-------------------- 093.84 93.84 93.84
0


4.REVEL Louise96U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-----2-------------- 293.95 95.95 95.95
0


5.MUSCARA Francesca97U18Lega NAvale ITaliana sez. Quin
1234567891011121314151617181920
-------------------- 096.39 96.39 96.39
0


6.GAIGEOT Claire96U18CK LAGNY
1234567891011121314151617181920
---------22--------- 492.96 96.96 96.96
0


7.LUCIE Prioux97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
-----2-------------- 296.4 98.40 98.40
0


8.MEDVED Beti96U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
----------2--------- 296.74 98.74 98.74
0


9.POSPÍCHALOVÁ Simona97U18KADAŇ
1234567891011121314151617181920
------------2--2-2-- 6102.53 108.53 108.53
0


10.KIRKBRIGHT Emma97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
------2------2----22 8102.19 110.19 110.19
0


11.OLIPHANT Hana97U18British Canoeing
1234567891011121314151617181920
-2---------2----2--2 8103.34 111.34 111.34
0


12.GLEJTEKOVÁ Petra96U18ŽKV-Žilina
1234567891011121314151617181920
-----------222-----2 8104.44 112.44 112.44
0


13.JARC Neža96U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
-----2--2-2--22--2-- 12107.96 119.96 119.96
0


14.OTTEN Maartje96U18the Netherlands
1234567891011121314151617181920
-----------2-----50-- 5298.68 150.68 150.68
0


15.CAROLIN Schaller97U18AKV
1234567891011121314151617181920
--2---2----22-502---- 60105.84 165.84 165.84
0


16.KOZOROG Alja96U18Kajak klub Soške elektrarne
1234567891011121314151617181920
0
0


17.DEREVYANKO Natalia96U18SURGUT
1234567891011121314151617181920
0
0


18.GAIGEOT Léa96U18CK LAGNY
1234567891011121314151617181920
0
0


19.CAPPA Vittoria96U18Cuneo canoa
1234567891011121314151617181920
0
0


20.POPYKHOVA Natalia96U18KRASNOJARSK
1234567891011121314151617181920
0
0


21.BROUTÉ Suzon96U18VICK
1234567891011121314151617181920
0
0


22.SCHMITT Rinema97U18BSM kayak
1234567891011121314151617181920
0
0


23.VRBNJAK Erbežnik Teja97U18KKK Ljubljana
1234567891011121314151617181920
0
0


24.ALICE Lachaudru97U18CK Uzerche
1234567891011121314151617181920
0
0


25.LUKICHEVA Ekaterina88U18KAZ01
1234567891011121314151617181920
0
0


výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipno SkiCamp 2014 - závod

větší video