mtb, triatlon, run, skiing, cycling, canoe, marathon

result list

Trojský pohár v raftingu - sprint - Troja [ 12.06.16 ]

R4 muži - sprint - 12.06.16

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.JAPAN RAFT TEAM1:03.91
1:02.97
2:06.88
2.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
HAVLÍČEK JAN
PINKAVA ONDŘEJ
79
70
81
77
TR HIKO1:04.31
1:03.22
2:07.53 200
3.CUC MICHAL
PEŠKA LIBOR
HALEŠ TONDA
NOVÁK MARTIN
77
87
92
91
HANACE rafters1:04.33
1:04.28
2:08.61 176
4.HRIC MICHAL
KABRHEL VÁCLAV
LISICKÝ DAVID
HRIC VÍTEZSLAV
73
84
81
74
TR RM1:05.55
1:03.45
2:09.00 158
5.PROKS JAKUB
PRAŽAN MILAN
SEHNAL ŠTĚPÁN
TOMEK LUKÁŠ
84
81
85
87
RK Troja1:05.69
1:04.79
2:10.48 144
6.IRAIN JIŘÍ
ŠANTORA JAN
ZNAMENÁČEK MILAN
PANENKA ONDŘEJ
81
83
71
80
PRSI TEAM1:06.26
1:05.62
2:11.88 138
7.MARTINKA ANTONÍN
CHRENKA VOJTĚCH
BLANÁŘ JINDŘICH
PŘIKRYL VOJTĚCH
93
91
93
96
RK Hodonín1:05.55
1:06.48
2:12.03 132
8.ŠEMBERA JIŘÍ
BEŤÁK DANIEL
MAREK JAN
PECHÁČEK FILIP
91
97
98
96
MUŽI LETOHRAD1:06.37
1:07.33
2:13.70 126
9.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
76
HRT Team1:08.67
1:06.47
2:15.14 120
10.RUSEK TOMÁŠ
HNILICA MICHAL
TEJMAR TOMÁŠ
MACH TADEÁŠ
82
82
83
83
Panderos1:08.40
1:07.06
2:15.46 114
11.JAPAN RAFT TEAM B1:09.96
1:05.57
2:15.53
12.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
ŠIMÁNEK ROBERT
BENHÁK JIŘÍ
52
68
73
56
JEŽEK TEAM1:08.12
1:07.67
2:15.79 108
13.MATĚJKA ROMAN
BLUMA MICHAL
MRÁZ PAVEL
KŘIVÁNEK TOMÁŠ
73
70
76
66
Zatím B1:08.51
1:07.82
2:16.33 102
14.KLUGANOST VÍT
PECHÁČEK TOMÁŠ
PECHÁČEK MICHAL
RULF JAN
77
74
76
75
Katamarán X.K.1:08.88
1:08.32
2:17.20 96
15.HNULÍK MICHAL
HAVLÍČEK ONDŘEJ
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
ČERNÝ MICHAL
88
88
94
90
Jiskra HB1:09.73
1:08.42
2:18.15 90
16.LERNER LUDĚK
KLIMENT DAVID
URBAN VÁCLAV
ŠROGL MICHAL
60
78
53
72
WWS Praha1:10.69
1:08.54
2:19.23 84
17.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
ŠPAČEK JIŘÍ
POLÁK LIBOR
DUŠÁTKO FRANTIŠEK
50
74
..
73
TRITON1:10.13
1:09.27
2:19.40 78
18.PUTZER PETR
PUTZER PAVEL
BAUEROVÁ LENKA
BOČEK ZDENĚK
66
67
84
75
Kaplice A1:11.02
1:09.11
2:20.13 72
19.PROKS ZDENĚK
KARAFIÁT JOSEF
HÁJEK STANISLAV
LÁCHA ONDŘEJ
54
60
55
83
MANAGER team1:11.48
1:09.34
2:20.82 66
20.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
RÚŽIČKA VÁCLAV
HÁJEK FILIP
55
78
75
80
KAPPA1:10.97
1:09.89
2:20.86 60
21.KLAUSNER FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
TUČEK MILAN
75
76
49
48
Tragéd1:14.20
1:13.12
2:27.32 56
22.ŽÁK PETR
PROKOP JAN
ZÁVRSKÁ KATEŘINA
BATBAJAROVÁ JESSICA
95
96
..
..
HB mix1:14.23
1:13.47
2:27.70 52
23.DOLEJŠ PETR
DOLEJŠ MARTIN
BÖHM DAVID
HANZALOVÁ PETRA
74
80
77
78
Chebáci1:16.23
1:12.39
2:28.62 48
24.BENEDA MICHAL
SAIKO DAVID
RIBOLA JIŘÍ
FILIP MILOSLAV
88
93
87
88
HANACE rafters REJNOCI1:14.99
1:15.02
2:30.01 44
25.HENEŠ JOSEF
TARABA JAN
KRATOCHVÍL ROMAN
KÚRKA MATĚJ
95
95
95
97
Piraně1:17.07
1:13.52
2:30.59 40
26.ČÁP RICHARD
ŠEBEK STANISLAV
ŠEBKOVÁ KATEŘINA
MARKOVÁ ANNA
99
01
03
KAPLICE B1:18.92
1:18.93
2:37.85 36
27.FOLK JAN
MAREK BOHUSLAV
NAVRÁTIL PATRIK
KOCIÁN DOMINIK
99
1
99
98
Vlastní cestou1:22.88
1:22.41
2:45.29 32
28.KOCEK JAROSLAV
VALENTA JAN
VRABEC MARTIN
TAJER MICHAL
62
63
74
87
HastramanDNF
1:22.48
28
29.ZDOBINSKÝ DALIBOR
VLASÁK MICHAL
SUCHÁNEK MARTIN
CHÝLE PETR
78
71
79
79
KAPPA B
30.JAROLÍMEK OTTA
VÁLEK JIŘÍ
MATĚJEC JIŘÍ
KOZDERKA PAVEL
61
81
68
85
Polpur Turnov
31.KOLMAN FILIP
TREFNÁ HANA
ŠLOCAR JAN
TREFNÝ JIŘÍ
73
74
85
82
REGULUS
32.IRAIN JIŘÍ
PROCHÁZKA MARTIN
KYSELA FRANTIŠEK
PÁŠA JIŘÍ
55
78
80
78
MB Team
33.ŠEBMBERA JIŘÍ
BĚŤÁK DANIEL
KYLAR ALEŠ
PECHÁČEK FILIP
91
97
97
96
MUŽI LETOHRAD

pdf results

excel results

ČP ve slalomu 2013 - Lipno

větší video