mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

MČR, EP a ČP v raftingu - slalom - Č. Vrbné [ 16.08.14 ]

R4 muži - 16.08.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
HAVLÍČEK JAN
PINKAVA ONDŘEJ
79
70
81
..
TR Hiko150.85
140.8
5
10
155.85
150.80
150.80 300
2.IRAIN JIŘÍ
ŘÍHA JAN
ŠANTORA JAN
ZNAMENÁČEK MILAN
81
87
83
71
PRSI Team153.16
158.74
0
60
153.16
218.74
153.16 264
3.PROKS JAKUB
PRAŽAN MILAN
SEHNAL ŠTĚPÁN
TOMEK LUKÁŠ
84
81
85
87
RK Troja154.85
148.55
110
5
264.85
153.55
153.55 237
4.HANULIAK JAN
HRIC MICHAL
KABRHEL VÁCLAV
LISICKÝ DAVID
84
73
83
81
TR RM145.58
155.35
55
0
200.58
155.35
155.35 216
5.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
76
HRT Team158.22
162.31
0
5
158.22
167.31
158.22 207
6.PEŠKA LIBOR
CUC MICHAL
NOVÁK MARTIN
FOUKAL PAVEL
87
77
91
87
HANACE rafters A155.66
157.47
60
5
215.66
162.47
162.47 198
7.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
ŠIMÁNEK ROBERT
BENHÁK JIŘÍ
52
68
73
56
Ježek Team166.32
166
0
15
166.32
181.00
166.32 189
8.CHRENKA VOJTĚCH-so
MARTINKA ANTONÍN
MARTINKA TOMÁŠ
BLANÁŘ JINDŘICH
CHENKA VOJTĚCH-so
91
93
93
93
91
RK Hodonín - 017149.8
157.04
105
10
254.80
167.04
167.04 180
9.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
ŠPAČEK JIŘÍ
HADARIČ CTIBOR
DUŠÁTKO FRANTIŠEK
50
74
73
73
TRITON181.18
168.79
105
0
286.18
168.79
168.79 171
10.RUSEK TOMÁŠ
HNILICA MICHAL
TEJMAR TOMÁŠ
MACH TADEÁŠ
82
82
83
83
Panderos173.2
165.87
15
10
188.20
175.87
175.87 162
11.MATĚJKA ROMAN
BLUMA MICHAL
KŘIVÁNEK TOMÁŠ
PÁŠA JIŘÍ
73
70
66
78
Zatím B182.75
187.74
0
165
182.75
352.74
182.75 153
12.POLÁK LIBOR
MRÁZ PAVEL
RÚŽIČKA VÁCLAV
PLAVJANÍKOVÁ PETRA
67
75
75
75
PR Team198.31
185.56
50
0
248.31
185.56
185.56 144
13.JAROLÍMEK OTTA
MATĚJEC JIŘÍ
VÁLEK JIŘÍ
KOZDERKA PAVEL
61
68
81
85
Campus Turnov204.5
184.86
70
5
274.50
189.86
189.86 135
14.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
FIALA MICHAL
HÁJEK FILIP
63
64
62
68
KAPPA180.58
197.85
10
15
190.58
212.85
190.58 126
15.PUTZER PETR
PUTZER PAVEL
BAUEROVÁ LENKA
VEBER JAN
66
67
84
71
Kaplice A188.7
181.69
15
10
203.70
191.69
191.69 117
16.KNOSEL WALTER
JANÚ PETR
MUSIL FILIP
KUNA JAN
78
87
92
90
HANACE rafters200.47
191.01
115
10
315.47
201.01
201.01 108
17.VRBA JIŘÍ
KASAL TOMÁŠ
NETOPIL ZBYNĚK
TR BANOS187.84
186.55
15
105
202.84
291.55
202.84 99
18.VYBÍRAL MARTIN
GORLIK ZDENĚK
GREMLICA MARTIN
SLAVOTÍNEK JOSEF
ČIČÁK MONISLAV
85TR HŽ203.26
194.31
10
10
213.26
204.31
204.31 90
19.ŠEMBERA JIŘÍ
VLČEK JAN
PŘIKRYL VOJTĚCH
JANOŠEK RADEK-so
CHRENKA RADEK-ne
91
91
96
91
91
RK Hodonín - Letohrad203.12
202.87
20
5
223.12
207.87
207.87 84
20.CHUDĚJ ZDENĚK
VÍCHA LUBOMÍR
KRISTEK ALEŠ
DAVID PETR
75
82
92
87
4OH182.08
177.81
175
35
357.08
212.81
212.81 78
21.ČÁP RICHARD
TRESCHER JAN
SCHNEIDEROVÁ LUCIE
GREGROVÁ KRISTÝNA
Kaplice X208.28
210.55
15
65
223.28
275.55
223.28 72
22.KLAUSNER FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
TUČEK MILAN
JOHN FILIP
75
76
49
48
76
TRAGÉD205.37
195.56
20
175
225.37
370.56
225.37 66
23.ŠTOCHL JAKUB
SÝKORA JAN
HUCL RADIM
SÝKORA ONDŘEJ
78
75
74
78
Katamarán P.K.264.74
214.76
20
15
284.74
229.76
229.76
24.LERNER LUDĚK
ŠROGL MICHAL
KLIMENT DAVID
URBAN VÁCLAV
60
72
78
53
WWS Club183.39
176.04
65
55
248.39
231.04
231.04 60
25.MARTON KAROL
STOL MICHAL
MISUN LUBOŠ
PANENKA ONDRO
77
84
77
80
ČABAJKY164.39
178.85
120
60
284.39
238.85
238.85
26.HNULÍK MICHAL
ŽÁK PETR
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
ČERNÝ MICHAL
88
95
90
94
Jiskra HB202.22
175.23
70
70
272.22
245.23
245.23 54
27.TAJER MICHAL
JACOŠ PAVEL
TRMAL JAKUB
KUBÁT JIŘÍ
62
88
90
88
Hastraman B221.63
204.88
30
75
251.63
279.88
251.63 48
28.IRAIN JIŘÍ
PROCHÁZKA MARTIN
KYSELA FRANTIŠEK
KOLÁTOR MICHAL
55
78
80
79
MB Team182.35
198.19
70
70
252.35
268.19
252.35 42
29.SVĚTLÍK ZDENĚK
UHLÍŘ ZDENĚK
KLVAŇ MICHAL
SAIKO TOMÁŠ
73
60
60
86
Fortuna Kolín180.55
204.71
85
70
265.55
274.71
265.55 36
30.KREJČÍ MARTIN
BĚŤÁK DANIEL
PECHÁČEK FILIP
KAČENA JIŘÍ
95
97
96
97
RK Letohrad215.3
197.93
70
175
285.30
372.93
285.30 30
31.BENEDA MICHAL
MUSIL DAVID
RIBKA JIRKA
HALEŠ ANTONÍN
88
96
87
92
HANACE rafters REJNOCI210.07
208.15
225
170
435.07
378.15
378.15 24
32.KOCEK JAROSLAV
VALENTA JAN
ČINČERA PAVEL
ČINČERA JIŘÍ
62
63
69
43
Hastraman224.7
277.63
180
110
404.70
387.63
387.63 18
33.TABAČÍK SLAVOMÍR
VLASÁK MICHAL
SUCHÁNEK MARTIN
DANĚK JAN
65
71
79
65
KAPPA B212.09
232.36
180
160
392.09
392.36
392.09 12
34.Lubos Misun
Martin Palkovic
Ivan Zatkalik
Majk Stohl
DESPERADOS BRATISLAVA186.06
201.9
220
220
406.06
421.90
406.06
35.HAVELKA DAVID
VILÍM JAN
TRNKA DAVID
SAHULKA MARTIN
87
87
81
86
4fun279.51
269.62
220
170
499.51
439.62
439.62 6
36.VELÍNSKÝ JIŘÍ
HAVLÍČEK JIŘÍ
PROKOP JAN
VONDRÁČEK VOJTĚCH
89
95
96
96
Jiskra HB junioři0
0
0
0

37.KNÖSEL WALTER
JANÚ PETR
MUSIL FILIP
KUNA JAN
78
87
92
90
HANACE rafters Zničehonix0
0
0
0

38.Paolo Fabbri
Samuele Moretti
Andrea Zanelli
Riccardo Dal
Ben Fabio
Traversa Marco
ITALY 8 VIGILI DEL FUOCO"0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipno SkiCamp 2014 - trénink

větší video