mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

LOAP CUP 2012, EP a české nominační závody R6 sprint, slalom a sjezd - Trnávka [ 08.09.12 - 09.09.12 ]

R6 men sprint - 08.09.12

por.rgcjmenonarvkvtoddilvyslcelk.body
1.Lisický David
Hanuliak Jan
Hric Michal
Pospíšil Jaroslav
Bozděch Zdeněk
Kabrhel Václav
81
81
73
73
70
86
TR RAFTING MORAVA1:39.11
1:36.83
3:15.94 200200
2.Šťastný Jan
Daněk Aleš
Malý Vojtěch
Pinkava Ondřej
Havlíček Jan
Vrzáň Jakub
70
79
86
77
77
TR HIKO1:38.51
1:37.87
3:16.38 176176
3.Peška Libor
Saiko Tomáš
Foukal Pavel
Pražan Milan
Cuc Michal
Novák Martin
87
86
87
81
77
91
HANACE rafters A1:40.98
1:42.22
3:23.20 158158
4.Rašek Michal
Proks Jakub
Znamenáček Milan
Sehnal Štěpán
Páša Jiří
Šálek Marek
77
84
71
85
78
86
BESTIE STREAM TROJA1:44.17
1:41.89
3:26.06 144144
5.Bubeníček Jan
Hermann René
Šťastný Michal
Kučera Milan
Tomáš Ježek
Kolanda Martin
60
62
65
58
73
77
TR KUHEBUMI1:45.76
1:44.28
3:30.04 138138
6.Marton Karol
Stohl Michal
Ščepka Tomáš
Szabados Tomáš
Poldan Filip
Krcha Vladko
85
84
85
84
84
85
CABANOS BRATISLAVA1:46.73
1:44.76
3:31.49 132
7.Dudko Petr
Noskov Artem
Kamenev Denis
Knyazev Alexej
Andrejev Andrej
Gryzlov Pavel
81
90
91
90
90
90
ERMAK1:44.32
1:47.19
3:31.51 126
8.Růžička Václav
Svačina Petr
Svačina Pavel
Vávra Jan
Proks Zdeněk
Krejčí Jindřich
76
63
63
76
54
71
HAJOS RACING TEAM1:47.04
1:45.23
3:32.27 120132
9.Irain Jiří
Irain Jiří
Straka Martin
Orocký Rado
Procházka Martin
Šantora Jan
81
55
85
79
78
83
PRŠI TEAM1:45.33
1:51.48
3:36.81 114126
10.Vondráček Vít
Černý Michal
Hnulík Michal
Kneblík Adam
Štěpánek Matěj
Štěpánek Vojtěch
90
94
88
84
88
90
JISKRA HB1:51.28
1:47.01
3:38.29 108120
11.Chrenka Vojtěch
Martinka Tomáš
Blanař Jindřich
Janošek Radekí
Martinka Antonín
Blanářová Martina
91
93
93
91
93
91
RK Hodonín JUNIOR1:54.91
1:48.85
3:43.76 102114
12.Korich Vladimir
Gorelov Alexej
Ershov Alexej
Bunkov Anton
Kvyatkovskiy Stanisl
Kazanskiy Vladimir
94
94
85
94
90
SYBERIA-TOMSK-ODISSEI1:55.09
1:50.40
3:45.49 96
13.Matějka Roman
Kolman Filip
Dufek Pavel
Křivánek Tomáš
Horník Zdeněk
Plaček Vít
73
73
80
66
79
66
REGULUS1:53.61
1:53.18
3:46.79 90
14.Urban Václav
Lerner Luděk
Šrogl Michal
Kliment David
Panenka Ondřej
Hájek Stanislav
53
60
72
78
55
WWS CLUB1:52.78
1:57.46
3:50.24 84108
15.Zatkalik Ivan
Palkovič Martin
Simonik Marian
Raduch Dalibor
Mušun Luboš
Jurčo Jan
81
77
80
77
77
81
DRINKTEAM1:56.05
1:58.19
3:54.24 78
16.Zelenkina Yuliya
Khorokhordin Arthem
Morotskiy Evgeny
Shirokov Aleksei
Zubov Dmitry
Zelenkin Konstantin
SYBERIA 22:02.67
2:01.83
4:04.50 72
17.ŠKOLNÍ STATEK HUMPOLEC2:18.15
2:20.91
4:39.06 66
18.Kubíček Martin
Petr Michal
Kárník Josef
Červinka Jan
Muller Michal
Hencl Jindřich
88
89
89
84
95
89
VS NÁCHOD2:23.37
2:24.66
4:48.03 60102

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Trojský pohár 2013 - sprint R4

větší video