mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

LOAP CUP Trnávka 2012, MČR R4 slalom a sprint, slalom 3x R4 a R2, VIP - Trnávka [ 16.06.12 - 17.06.12 ]

R4 muži slalom - 16.06.12

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.Pražan Milan
Saiko Tomáš
Sehnal Stěpán
Peška Libor
81
86
85
87
MHANACE RAFTERS A167.77
168.57
15
5
182.77
173.57
173.57 300
2.Šťastný Jan
Pinkava Ondřej
Daněk Aleš
Koplík Tomáš
70
77
79
86
MTR HIKO170.39
174.38
10
15
180.39
189.38
180.39 264
3.Irain Jiří
Procházka Martin
Šantora Jan
Říha Jan
81
78
83
87
MPRŠI TEAM200.01
191.6
125
0
325.01
191.60
191.60 237
4.Hájek Martin
Vávra Jan
Svačina Pavel
Svačina Petr
64
77
73
73
MSTAN - HÁJOS RACING TEAM197.22
192.64
60
20
257.22
212.64
212.64 216
5.Hric Michal
Hanuliak Jan
Kabrhel Václav
Lisický David
73
84
74
81
MTR RAFTING MORAVA200.28
193.76
75
20
275.28
213.76
213.76 207
6.Kuděj Viktor
Otruba Lukáš
Fiala Michal
Hájek Filip
63
64
62
68
MKAPPA243.36
203.37
105
20
348.36
223.37
223.37 198
7.Chlouba Luboš
Machač Jan
Jiras Marek
Kolanda Martin
59
77
76
77
MTR KUHEBUMI junior201.28
193.8
70
35
271.28
228.80
228.80 189
8.Netopil Zbyněk
Vrba Jiří
Bozděch Zdeněk
Pavlík Radek
60
66
70
92
MTR BAŇOS232.65
229.08
60
25
292.65
254.08
254.08 180
9.Irain Jiří
Kysela František
Košťál Martin
Šamánek Pavel
55
80
77
69
MMB TEAM228.23
252.43
40
115
268.23
367.43
268.23 171
10.Michal Stohl
Tomas Ščepka
Lukas Balaj
Karol Marton
84
85
86
85
MCABANOS BRATISLAVA203.9
211.55
70
75
273.90
286.55
273.90
11.Chrenka Vojtěch
Martinka Antonín
Martinka Tomáš
Blanář Jindřich
91
93
93
93
MRK HODONÍN - O17209.53
244.38
70
265
279.53
509.38
279.53 162
12.Krechler Miroslav
Benhák Jiří
Tomek Petr
Karafiát Josef
52
56
68
60
MJEŽEK TEAM218.57
232.33
65
55
283.57
287.33
283.57 153
13.Růžička Václav
Falc Jan
Plaček Vít
Šárka Jan
76
75
66
75
MSTAN - P.R. TEAM221.59
225.03
165
65
386.59
290.03
290.03 144
14.Štěpánek
Hnulík Michal
Čapek Petr
Štěpánek Vojtěch
88
88
90
90
MJISKRA HAVLÍČKÚV BROD231.36
270.09
75
80
306.36
350.09
306.36 135
15.Kluganost Vít
Panenka Ondřej
Pecháček Michal
Pecháček Tomáš
77
80
76
74
MKATAMARÁN X.K.
233.52

80

313.52
313.52 126
16.Putzer Petr
Bauerová Lenka
Grofek Jan
Putzer Pavel
66
84
70
67
MKAPLICE A241.5
276.4
90
75
331.50
351.40
331.50 117
17.Lerner Luděk
Urban Václav
Kliment David
Šrogl Michal
60
53
78
72
MWWS CLUB
214.83

125

339.83
339.83 108
18.Novák Martin
KnÖsel Walter
Beneda Michal
Musil Filip
91
78
88
92
MHANACE RAFTERS Zničehonix230.71
231.41
230
135
460.71
366.41
366.41 99
19.Klvaň Michal
Světlík Zdeněk
Uhlíř Zdeněk
Horník Zdeněk
75
63
78
79
MFORTUNA KOLÍN243.98
224.49
175
145
418.98
369.49
369.49 90
20.Černý Michal
Velínský Jiří
Kneblík Adam
Žák Petr
94
89
84
95
MJISKRA HAVLÍČKUV BROD B236.97
246.76
325
130
561.97
376.76
376.76 84
21.Bartoš Jiří
Bartoš Vít
Brzobohatý David
Housa Aleš
75
79
79
78
MKATAMARÁN V.K.244.59
237.08
200
140
444.59
377.08
377.08 78
22.Kormanik Soma
Simon Ádám
Balgovits Gábor
Fodor Szabolcs
MKANYON RAFT TEAM A208.36
218.32
200
170
408.36
388.32
388.32
23.Kmošťák Svatomír
Coufal Hynek
Daneš Ondřej
Kný Milan
50
68
77
40
MPOSEIDON II248
266.72
365
130
613.00
396.72
396.72 72
24.Paďour Jiří
Šembera Jiří
Kristl Václav
Vlček Jan
92
91
91
91
MRK GYMNAZIUM LETOHRAD244.01
230.86
180
220
424.01
450.86
424.01 66
25.Rulf Jan
Hájek Jan
Stonová Štěpánka
Kluganostová Martina
75
74
75
77
MRK TROJA RaK252.98
190
442.98
442.98 60
26.Kristek Aleš
Vícha Lubomír
Volek Martin
Chuděj Zdeněk
91
93
94
75
MTR zatím bez názvu255.03
226.68
285
290
540.03
516.68
516.68 54
27.Venta Otakar
Kadlec Martin
Staněk Petr
Drabina Jiří
72
72
76
79
MVODŘENÝ KOLENA226.33
225.54
665
295
891.33
520.54
520.54
28.Markovics András
Horváth Gergely
Nagy Szabolcs
Simon Adám
MKANYON RAFT TEAM B258.61
262.73
380
270
638.61
532.73
532.73
29.Křivánek Tomáš
Páša Jiří
Bluma Michal
Proks Jakub
66
78
70
84
MRK TROJA - Zatím B272.46
253.39
280
420
552.46
673.39
552.46 48
30.Matějka Roman
Kolman Filip
Mráz Pavel
Dufek Pavel
73
73
76
80
MREGULUS233.03
335
568.03
568.03 42
31.Proks Zdeněk
Krejčí Jindřich
Hájek Stanislav
Lácha Ondra
54
71
55
80
MSTAN - MANAGER TEAM217.03
360
577.03
577.03 36
32.Daněk Jan
Tabačík Slavomír
Vlasák Michal
Svobodová Eva
65
65
71
72
MKAPPA B201.02
247.48
715
440
916.02
687.48
687.48 30
33.Štochl Jakub
Sýkora Jan
Hucl Radim
Sýkora Ondřej
78
75
74
78
MKATAMARÁN P.K.


DNF
34.Dušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
Polívka Karel
Bergman Vladimír
57
56
45
58
MGEOPLAN RAFT KLUB H.K. A


DNS
35.Argmannová Jana
Vrána Pavel
Kopecký Tomáš
Hes Miroslav
80
77
72
72
MVO SEDMIČKA


DNS
36.Andrle Pavel
Vacek Václav
Hatony Michal
Nečas Michal
76
83
86
96
MSALESKO


DNS

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Red Bull NordiX 2013 - Špindlerův Mlýn

větší video