mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

1. ČP raftů - slalom - Troja [ 02.06.12 ]

R4 MUŽI - 02.06.12

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.DANĚK ALEŠ
ŠŤASTNÝ JAN
PINKAVA ONDŘEJ
HAVLÍČEK JAN
79
70
77
82
TR HIKO131.56
127.48
0
0
131.56
127.48
127.48 300
2.RAŠEK MICHAL
PROKS JAKUB
GEBAS VÍTĚZSLAV
SEHNAL ŠTĚPÁN
77
84
84
85
RK Troja A137.31
131.82
0
0
137.31
131.82
131.82 264
3.PEŠKA LIBOR
SAIKO TOMÁŠ
CUC MICHAL
FOUKAL PAVEL
87
86
77
87
HANACE rafters A141.65
133.9
0
0
141.65
133.90
133.90 237
4.HRIC MICHAL
KABRHEL VÁCLAV
POSPÍŠIL JAROSLAV
HANULIAK JAN
73
83
84
TR Rafting Morava165.56
138.85
0
0
165.56
138.85
138.85 216
5.ZNAMENÁČEK MILAN
KŘIVÁNEK TOMÁŠ
PÁŠA JIŘÍ
PRAŽAN MILAN
71
66
78
81
RK Troja - zatím B150.9
139.52
0
0
150.90
139.52
139.52 207
6.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
77
Hájos racing team142.51
142.56
0
5
142.51
147.56
142.51 198
7.NETOPIL ZBYNĚK
VRBA JIŘÍ
BOZDĚCH ZDENĚK
LISICKÝ DAVID
60
66
70
81
TR Baňos152.84
138.79
50
5
202.84
143.79
143.79 189
8.HALEŠ ANTONÍN
NOVÁK MARTIN
PAVLÍK RADEK
BOŽEK RADIM
92
91
92
92
TR ENVY HANACE JUNIOR151.99
121.85
0
300
151.99
421.85
151.99 180
9.KYTKA JOZEF
KMĚTKO PETER
DINKA MAREK
SOBOTA MARTIN
SUCHAL TOMÁŠ
83
83
82
82
84
BVS RAFT TEAM157.31
145.95
5
10
162.31
155.95
155.95 171
10.KRECHLER MIROSLAV
TOMEK PETR
BENHÁK JIŘÍ
KARAFIÁT JOSEF
52
68
56
60
JEŽEK TEAM151.56
146.15
10
10
161.56
156.15
156.15 162
11.IRAIN JIŘÍ
ŘÍHA JAN
ŠANTORA JAN
VESELÝ PETR
81
87
83
76
PRSI team151.51
149.42
10
50
161.51
199.42
161.51 153
12.URBAN VÁCLAV
LERNER LUDĚK
ŠROGL MICHAL
KLIMENT DAVID
53
60
72
78
WWS CLUB155.4
154.17
10
55
165.40
209.17
165.40 144
13.CHRENKA VOJTĚCH
MARTINKA ANTONÍN
MARTINKA TOMÁŠ
BLANÁŘ JINDŘICH
91
93
93
93
RK Hodonín - 017164.04
168.32
25
5
189.04
173.32
173.32 135
14.ČAPEK PETR
HNULÍK MICHAL
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
VONDRÁČEK VÍT
90
88
90
90
Jiskra Havlíčkův Brod170.16
165.91
5
10
175.16
175.91
175.16 126
15.POLÁK LIBOR
RÚŽIČKA VÁCLAV
PLAČEK VÍT
FALC JAN
67
76
66
75
STAN P.R. TEAM170.78
171.3
5
25
175.78
196.30
175.78 117
16.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
FIALA MICHAL
HÁJEK FILIP
63
64
62
68
KAPPA168.84
160.21
10
55
178.84
215.21
178.84 108
17.KLUGANOST VÍT
PANENKA PETR
PECHÁČEK TOMÁŠ
PECHÁČEK MICHAL
77
47
74
76
Katamarán X.K.167.63
171.61
105
10
272.63
181.61
181.61 99
18.PROKS ZDENĚK
KREJČÍ JINDŘICH
LÁCHA ONDŘEJ
HÁJEK STANISLAV
54
71
83
55
STAN MANAGER TEAM176.47
186.73
10
10
186.47
196.73
186.47 90
19.ŠEMBERA JIŘÍ
KRISTL VÁCLAV
VLČEK JAN
PAĎOUR JIŘÍ
91
91
91
92
RK Gymnázium Letohrad167.41
162.51
20
70
187.41
232.51
187.41 84
20.KLVAŇ MICHAL
UHLÍŘ ZDENĚK
HORNÍK ZDENĚK
SVĚTLÍK ZDENĚK
75
78
79
63
Fortuna Kolín176.67
174.53
15
20
191.67
194.53
191.67 78
21.ŠTOCHL JAKUB
SÝKORA JAN
HUCL RADIM
SÝKORA ONDŘEJ
78
75
74
78
Katamarán P.K.182.47
178.83
10
65
192.47
243.83
192.47 72
22.JAROLÍMEK OTTA
MATĚJEC JIŘÍ
KOZDERKA PAVEL
VÁLEK JIŘÍ
61
68
85
81
Campus Turnov191.86
185.94
25
15
216.86
200.94
200.94 66
23.HAVLÍČEK JIŘÍ
ČERNÝ MICHAL
VELÍNSKÝ JIŘÍ
ŠTĚPÁNEK MATĚJ
95
94
89
88
Jiskra Havlíčkův Brod B212.99
197.78
60
10
272.99
207.78
207.78 60
24.KLAUSNER FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
KEDRŠT VOJTĚCH
75
76
49
79
TRAGÉD206.13
191.33
60
20
266.13
211.33
211.33 54
25.LERNEROVÁ TEREZA
HÁKOVÁ JITKA
PROCHÁZKA JAN
PROCHÁZKA MARTIN
84
80
93
78
MB zbytek202.38
216.98
10
5
212.38
221.98
212.38 48
26.VRBA PAVEL
VRÁNA PAVEL
KOPECKÝ TOMÁŠ
HES MIROSLAV
73
77
72
72
VO SEDMIČKA - DONALDI193.38
209.11
20
15
213.38
224.11
213.38 42
27.DUŠEK VLADIMÍR
KAŠPAR JAROSLAV
POLÍVKA KAREL
BERGMAN VLADIMÍR
57
56
45
58
GEOPLAN RAFT KLUB Hradec Králo193.8
172.7
20
120
213.80
292.70
213.80 36
28.MATĚJKA ROMAN
KOLMAN FILIP
MRÁZ PAVEL
ŠIMÁNEK ROBERT
73
73
76
73
Regulus235.56
173.51
75
60
310.56
233.51
233.51 30
29.KNÝ MILAN
LAGNER TOMÁŠ
DANEŠ ONDŘEJ
COUFAL HYNEK
40
61
77
68
POSEIDON 2219.69
208.44
20
60
239.69
268.44
239.69 24
30.TRMAL JAKUB
KUBÁT JIŘÍ
TAJER MICHAL
JACOŠ PAVEL
90
88
87
88
Hastrman183.1
182.51
70
65
253.10
247.51
247.51 18
31.IRAIN JIŘÍ
KYSELA FRANTIŠEK
KEJKLÍČEK TOMÁŠ
STRAKA MARTIN
55
80
80
85
MB team185.77
170.36
65
110
250.77
280.36
250.77 12
32.KRISTEK ALEŠ
VÍCHA LUBOMÍR
VOLEK MARTIN
CHUDĚJ ZDENĚK
91
93
94
75
TR zatím bez názvu211.17
194.35
65
70
276.17
264.35
264.35 6
33.HÁJEK JAN
KLUGANOSTOVÁ MARTINA
PAVELCOVÁ LENKA
STONOVÁ ŠTĚPÁNKA
77
78
80
75
RK TROJA RaK210.95
196.32
60
105
270.95
301.32
270.95
34.PUTZER PETR
PUTZER PAVEL
GROFEK JAN
VEBER JAN
66
67
70
71
Kaplice A202.17
167
105
110
307.17
277.00
277.00
35.KNÖSEL WALTER
JANÚ PETR
MUSIL FILIP
BENEDA MICHAL
78
87
92
88
HANACE rafters Zničehonix203.24
274.07
160
10
363.24
284.07
284.07
36.KOCEK JAROSLAV
JANOŠEK PAVEL
ČINČERA JIŘÍ
CHŘIBA ŠTĚPÁN
62
69
69
69
Hastrman B235.3
228.67
120
60
355.30
288.67
288.67
37.ZROSTLÍK ŠTĚPÁN
VÁŇA LUKÁŠ
ASTL PAVEL
REČKA LUKÁŠ
88
87
87
87
Neptun Red Team206.59
212.39
165
170
371.59
382.39
371.59
38.VENTA OTAKAR
KADLEC MARTIN
STANĚK PETR
BRDEK TOMÁŠ
MAŘÍK DAVID
72
72
76
80
82
Vodřený kolena169.94
185.43
215
210
384.94
395.43
384.94
39.VLASÁK MICHAL
SUCHÁNEK MARTIN
SVOBODOVÁ EVA
DANĚK JAN
71
79
72
65
KAPPA B270.72
260.08
215
160
485.72
420.08
420.08
40.DRABINA JIŘÍ
MAŘÍK DAVID
KUNA VÁCLAV
ADAMOVSKÁ TEREZA
STANĚK PETR
79
82
88
82
76
Vodřený kolena 2196.48
219.5
410
270
606.48
489.50
489.50
41.DOLEJŠ PETR
DOLEJŠ MARTIN
PROCHÁZKA PETR
BÖHM DAVID
74
80
82
77
Chebáci0
0
999
999
DNS
DNS
999.00
42.BAUSTEIN DANIEL
BAUSTEIN DAVID
NETÍK LIBOR
HERDA JAN
73
76
73
74
TR NEFERTITI0
0
999
999
DNS
DNS
999.00
43.BUBENÍČEK IVAN
HERMANN RENÉ
KUČERA MILAN
ŠŤASTNÝ MICHAL
60
62
58
65
TR KUHEBUMI0
0
999
999
DNS
DNS
999.00
44.CHLOUBA LUBOŠ
MACHAČ JAN
JIRAS MAREK
KOLANDA MARTIN
59
77
76
77
TR KUHEBUMI junioři0
0
999
999
DNS
DNS
999.00

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipánkova brusle 2013 - děti

větší video