mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

ECA JUNIOR CUP - RACE 2 - QUAL - České Vrbné [ 01.08.14 ]

C1M-QUAL - 01.08.14

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.MATULA Roman96U18Klub Kanoistika Roudnice n.L.87.17
0
0
0
87.17
87.17
2.GURECKA Marko96U18Dukla LM87.86
0
0
0
87.86
87.86
3.LOOS SÖren97U18KC Hilden88.62
0
0
0
88.62
88.62
4.TRUMMER Timo96U18LKV Sachsen-Anhalt88.72
0
0
0
88.72
88.72
5.TUCHSCHERER Lennard99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.87.81
0
2
0
89.81
89.81
6.HEGER Tomáš98U16DUKLA Brandýs89.95
0
0
0
89.95
89.95
7.BRAUNE Willi96U18LKV Sachsen-Anhalt90.37
0
0
0
90.37
90.37
8.STRAUS Thomas98U16AKV89.05
0
2
0
91.05
91.05
9.KULIKOV Alexander97U18Kzaxtan89.12
0
2
0
91.12
91.12
10.IVALDI Raffaello97U18canoa club verona90.06
0
2
0
92.06
92.06
11.MALYSHEV Roman96U18KRASNOJARSK90.55
0
2
0
92.55
92.55
12.SHIROKOV Valeriy96U18Kzaxtan91.08
0
2
0
93.08
93.08
13.BESTE Florian96U18KC Hilden87.1
0
6
0
93.10
93.10
14.OULHEN CORENTIN96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE93.11
0
0
0
93.11
93.11
15.MIRGORODSKÝ Marko98U16Dukla LM89.39
0
4
0
93.39
93.39
16.JEKLIN Jakob98U16Kajak klub Soške elektrarne90.5
0
4
0
94.50
94.50
17.NOVOTNÝ Jan98U16UP Olomouc92.65
0
2
0
94.65
94.65
18.VIDMAR Klemen97U18KKK Tacen94.83
0
0
0
94.83
94.83
19.LAUNAY Thomas98U16CDCK 2293.35
0
2
0
95.35
95.35
20.LOWTHER Steven97U18Ascot Kayak Club95.46
0
0
0
95.46
95.46
21.PŘÍHODA Matouš98U16USK Praha94
0
2
0
96.00
96.00
22.CHAUMET Jules97U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE94.42
0
2
0
96.42
96.42
23.LE BOURDONNEC Guille96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE94.7
0
2
0
96.70
96.70
24.WEBER Alexander97U18LKC Germany94.95
0
2
0
96.95
96.95
25.LHOTA Matyáš99U16USK Praha92.99
0
4
0
96.99
96.99
26.HARLAK Marc99U16LKV Sachsen-Anhalt97.45
0
0
0
97.45
97.45
27.KOVAČIČ Gašper97U18Kajak klub Soške elektrarne95.75
0
2
0
97.75
97.75
28.BOURHIS Yves98U16CESSON SEVIGNE BRETAGNE95.97
0
2
0
97.97
97.97
29.LERCH Adam98U16TJ Ohře Klášterec94.87
0
4
0
98.87
98.87
30.GIBSON Angus98U16British Canoeing96.97
0
2
0
98.97
98.97
31.SMITH Wiliam97U18British Canoeing97.44
0
2
0
99.44
99.44
32.CORAIL René Nathan97U18VICK96.7
0
4
0
100.70
100.70
33.POLES MALO96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE97.22
0
4
0
101.22
101.22
34.ŠTEKLÁČ Filip98U16Dukla LM101.6
0
2
0
103.60
103.60
35.KRUPPA Felix00U14Slovakia101.77
0
2
0
103.77
103.77
36.JANUR Dominik97U18KS Start Nowy Sacz98.04
0
6
0
104.04
104.04
37.LE PONCIN Baptiste96U18CESSON SEVIGNE BRETAGNE104.49
0
0
0
104.49
104.49
38.OTTEN Joris97U18the Netherlands100.65
0
4
0
104.65
104.65
39.LEHRACH Fritz98U16Leipziger-Kanu-Club e.V.102.67
0
2
0
104.67
104.67
40.PUCHEOU Johan97U18CUPPEV102.74
0
2
0
104.74
104.74
41.SCHUTZE Michael97U18KSV Bad Kreuznach106.53
0
2
0
108.53
108.53
42.MESSEMER Dennis97U18VfL Bad Kreuznach107.11
0
2
0
109.11
109.11
43.KOLAT Artur99U16KS Start Nowy Sacz103.35
0
6
0
109.35
109.35
44.COGGAN Will96U18Team Colorado Whitewater Racin100.72
0
10
0
110.72
110.72
45.BORRMANN Eric99U16LKV Sachsen-Anhalt108.7
0
4
0
112.70
112.70
46.PFANNENSCHMIDT Max00U14Leipziger-Kanu-Club e.V.109.31
0
4
0
113.31
113.31
47.NIKULIN Ivan99U16Kzaxtan111.44
0
2
0
113.44
113.44
48.TERIN Artem98U16KRASNOJARSK107.94
0
6
0
113.94
113.94
49.EDWARDS Duncan99U16British Canoeing110.78
0
4
0
114.78
114.78
50.PUTNAM Ethan96U18Team Colorado Whitewater Racin112.95
0
2
0
114.95
114.95
51.GLASGOW Fraser98U16British Canoeing106.12
0
10
0
116.12
116.12
52.SEUMEL Paul99U16LKV Sachsen-Anhalt113.04
0
4
0
117.04
117.04
53.VAJDA Matúš99U16ŽKV-Žilina105.24
0
12
0
117.24
117.24
54.BRAUNE Leo00U14LKV Sachsen-Anhalt113.87
0
6
0
119.87
119.87
55.HANNES Seumel00U14LKV Sachsen-Anhalt115.59
0
6
0
121.59
121.59
56.LINKSTED Peter00U14British Canoeing115.75
0
6
0
121.75
121.75
57.BERNAT Jaka01U14KKK Tacen119.84
0
4
0
123.84
123.84
58.MANUSHKIN Dmitriy98U16KRASNOJARSK120.45
0
4
0
124.45
124.45
59.OSTRBENK Vid01U14KKK Catez124.25
0
6
0
130.25
130.25
60.JUG Aljaž99U16Kajak klub Soške elektrarne132.57
0
8
0
140.57
140.57
61.CEPEK Matěj98U16SK VS Č. Budějovice96.53
0
52
0
148.53
148.53
62.HEGER Vojtěch00U14KVS Hradec Králové98.12
0
56
0
154.12
154.12
63.CRAWFORD Brodie97U18Ascot Kayak Club100.16
0
54
0
154.16
154.16
64.KUNA Václav98U16SK VS Č. Budějovice95.17
0
60
0
155.17
155.17
65.SEDLÁČEK Tomáš99U16Slovakia100.55
0
56
0
156.55
156.55
66.WATERS Aiden98U16British Canoeing112.1
0
52
0
164.10
164.10
67.SARAMANDIF Terence02U14VICK163.92
0
14
0
177.92
177.92
68.GRACHEV Vladislav99U16KRASNORAJARSK162.64
0
24
0
186.64
186.64
69.FRANIEL Max99U16Leipziger-Kanu-Club e.V.106.59
0
104
0
210.59
210.59
70.KUBASOV Mikhaii00U14SURGUT150.22
0
62
0
212.22
212.22
71.MARTINEZ Addwyn98U16CUPPEV115.38
0
102
0
217.38
217.38
72.OCHAKOVSKICH Yegor00U14KAZ01207.02
0
108
0
315.02
315.02
73.NILSSON Mattias98U16Sweden0
0
0
0

74.PAULAIS Julien00U14VICK0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

ČP ve slalomu 2013 - Lipno

větší video