mtb, triatlon, běh, výsledky

výsledky závodu

Trojský pohár v raftingu - Troja [ 21.09.13 - 22.09.13 ]

R4 muži slalom - 21.09.13

por.rgcjmenonarvkvtoddilcasbodyvysledekvysledekbody
1.PROKS JAKUB
PRAŽAN MILAN
SEHNAL ŠTĚPÁN
TOMEK LUKÁŠ
84
81
85
84
RK TROJA A130.86
132.1
0
5
130.86
137.10
130.86 300
2.IRAIN JIŘÍ
ŘÍHA JAN
ŠANTORA JAN
ZNAMENÁČEK MILAN
81
87
83
71
PRŠI TEAM136.03
139.39
60
0
196.03
139.39
139.39 264
3.HRIC MICHAL
KABRHEL VÁCLAV
POSPÍŠIL JAROSLAV
HANULIAK JAN
73
83
73
84
TR Rafting Morava137.99
135.49
10
5
147.99
140.49
140.49 237
4.HÁJEK MARTIN
SVAČINA PAVEL
SVAČINA PETR
VÁVRA JAN
64
73
73
77
Hájos racing team151.48
138.23
5
10
156.48
148.23
148.23 216
5.MARTINKA ANTONÍN
MARTINKA TOMÁŠ
BLANÁŘ JINDŘICH
JANOŠEK RADEK
93
93
93
91
RK Hodonín - 017156.77
150.78
0
15
156.77
165.78
156.77 207
6.PROKS ZDENĚK
KREJČÍ JINDŘICH
LÁCHA ONDŘEJ
HÁJEK STANISLAV
54
71
83
55
STAN MANAGER TEAM173.62
158.21
60
0
233.62
158.21
158.21 198
7.URBAN VÁCLAV
LERNER LUDĚK
ŠROGL MICHAL
KLIMENT DAVID
53
60
72
78
WWS CLUB171.08
150.14
55
10
226.08
160.14
160.14 189
8.KUDĚJ VIKTOR
OTRUBA LUKÁŠ
FIALA MICHAL
HÁJEK FILIP
63
64
62
68
KAPPA177.38
156.25
10
5
187.38
161.25
161.25 180
9.KŘIVÁNEK TOMÁŠ
BLUMA MICHAL
MATĚJKA ROMAN
PÁŠA JIŘÍ
66
70
73
78
ZATÍM B159.07
153.88
110
10
269.07
163.88
163.88 171
10.POLÁK LIBOR
RÚŽIČKA VÁCLAV
PLAVJANIKOVÁ PETRA
ŠEMBERA JIŘÍ
67
80
75
91
PR TEAM174.27
165.43
20
10
194.27
175.43
175.43 162
11.RUSEK TOMÁŠ
HNILICA MICHAL
TEJMAR TOMÁŠ
MACH TADEÁŠ
82
82
83
83
PANDEROS157.74
168.22
25
180
182.74
348.22
182.74 153
12.KRECHLER MIROSLAV
BENHÁK JIŘÍ
KARAFIÁT JOSEF
BENHÁK JAN
52
56
60
84
JEŽEK TEAM154.07
165.29
105
20
259.07
185.29
185.29 144
13.ŠTĚPÁNEK MATĚJ
HNULÍK MICHAL
ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH
VONDRÁČEK VÍT
88
88
90
90
Jiskra Havlíčkův Brod154.68
181.09
50
5
204.68
186.09
186.09 135
14.BARTOŠ JIŘÍ
BARTOŠ VÍT
BRZOBOHATÝ DAVID
HOUSA ALEŠ
75
79
79
78
Katamarán V.K.184.34
165.65
10
25
194.34
190.65
190.65 126
15.KLAUSNER FILIP
REISCHIG JIŘÍ
KEDRŠT JAN
DRYÁK PAVEL
75
76
49
79
TRAGÉD178.71
162.25
20
115
198.71
277.25
198.71 117
16.VELÍNSKÝ JIŘÍ
ČERNÝ MICHAL
MYSLIVEC JAN
HAVLÍČEK JIŘÍ
89
95
91
95
Jiskra Havlíčkův Brod C191
166.87
70
60
261.00
226.87
226.87 108
17.KMOŠŤÁK SVATOMÍR
DANEŠ ONDŘEJ
COUFAL HYNEK
LANGER TOMÁŠ
50
77
68
61
TRITON175.59
166.55
60
115
235.59
281.55
235.59 99
18.KYSELA FRANTIŠEK
PROCHÁZKA MARTIN
PROCHÁZKA JAN
KOLÁTOR MICHAL
80
78
93
77
MB team191.72
169.59
155
70
346.72
239.59
239.59 90
19.NAGY SZABOLCS
NAGY RICHARD
KORMANIK SOMA
SIMON ÁDAM
HUNGARY183.88
232.16
70
105
253.88
337.16
253.88
20.DANĚK JAN
TABAČÍK SLAVOMÍR
VLASÁK MICHAL
SUCHÁNEK MARTIN
65
65
71
79
KAPPA B204.98
185.56
205
75
409.98
260.56
260.56 84
21.KLVAŇ MICHAL
UHLÍŘ ZDENĚK
HORNÍK ZDENĚK
SVĚTLÍK ZDENĚK
75
78
79
63
Fortuna Kolín200.17
174.99
80
125
280.17
299.99
280.17 78
22.RULF JAN
HÁJEK JAN
PETRÁŠEK DAVID
STONOVÁ ŠTĚPÁNKA
75
74
75
75
RK RaK TIMUŘI REVIVAL224.14
210.57
110
75
334.14
285.57
285.57 72
23.VENTA OTAKAR
STANĚK PETR
DRABINA JIŘÍ
DRABINA ALEŠ
72
76
79
77
Vodřený kolena166.87
201.5
500
165
666.87
366.50
366.50
24.JAROLÍMEK OTTA
MATĚJEC JIŘÍ
HOERDLER OTA
VÁLEK JIŘÍ
61
68
85
81
Campus Turnov237.5
190.17
300
265
537.50
455.17
455.17 66
25.ČINČERA JIŘÍ
KOCEK JAROSLAV
VALENTA JAN
SÝKORA JAROSLAV
43
62
63
45
Hastrman204.91
154.69
265
360
469.91
514.69
469.91 60
26.HAVELKA DAVID
SAHULKA MARTIN
VILÍN JAN
POULA DAVID
87
86
87
85
Sandberk Kolín232.81
179.53
550
465
782.81
644.53
644.53
27.CHUDĚJ ZDENĚK
VÍCHA LUBOMÍR
BAROŇ PETR
DAVID PETR
75
82
91
87
TR 4OH0
0
0
0

28.KLUGANOST VÍT
PANENKA ONDŘEJ
PECHÁČEK TOMÁŠ
PECHÁČEK MICHAL
77
80
74
76
Katamarán X.K.0
0
0
0

29.PECHÁČEK FILIP
ŠEMBERA JIŘÍ
KEJČÍ MARTIN
KYLAR ALEŠ
96
91
96
97
Gymnázium Letohrad A0
0
0
0

30.0
0
0
0

výsledky v pdf

výsledky v excelu

Lipánkova brusle 2013 - děti

větší video